blank
15min nuotr.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė antradienį žurnalistams teigė, kad vienas didesnių pokyčių, kurie gali būti priimti posėdyje, yra privalomas kaukių dėvėjimas uždarose patalpose. I. Šimonytė minėjo, kad, norint įvesti tokį pakeitimą, tektų apsvarstyti ir karantino scenarijų, kadangi ekstremalios situacijos metu to padaryti negalima.

„Turbūt tuo tikslu reikės vėl įvesti karantiną, kadangi, kaip žinoma, pagal ekstremalią situaciją tokio reikalavimo nustatyti negalime, o rekomendacijos Lietuvoje, skirtingai nuo Skandinavijos šalių, yra suprantamos kaip kažkas, ko visiškai nebūtina laikytis“, – komentavo premjerė.

Antradienį Statistikos departamentas pranešė, kad visa Lietuva pasiekė juodąją zoną, o per savaitę aktyvių koronaviruso protrūkių skaičius Lietuvoje išaugo daugiau kaip pusantro karto.

Posėdyje taip pat bus sprendžiama dėl mokinių izoliacijos trukmės po kontakto su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu. Antradienį švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė sakė, kad ji galėtų trumpėti nuo 14 iki 10 dienų. Bus sprendžiama ir dėl nurodymų, kas turėtų izoliuotis mokyklose po kontakto su užsikrėtusiuoju.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments