G. Stočkienės nuotr.

Džiugina įstaigų operatyvumas

Kaip pasakojo Obelių malūno savininkas D. Kieras, jiedu su žmona ilgai nesvarstę įsigijo malūną, o labiausiai nustebino greitas biudžetinių įstaigų darbas.

„Prieš trejus metus įsigijome sodybą Obeliuose. Vis pravažiuodavome pro malūną galvodami, kad norėtųsi kur nors čia sustoti papietauti, bet nėra kur. Vėliau su žmona pasitarėme, kad būtų gerai išsinuomoti tą malūną, susiradome kontaktus ir sužinojome, kad jis parduodamas. Pernai liepą jį apžiūrėjome ir šiemet žiemą nupirkome. Ilgai svarstyti, ar įsigyti malūną, nereikėjo, užtruko tik pirkimo dokumentacija.

Dalinio remonto prireikė visur, bet virtuvė buvo kaip ir tinkama. Prieš pradėdami įgyvendinti idėją, į malūną pasikvietėme Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojus, kad jie įvertintų situaciją – norėjau įsitikinti, ar man leis tą veiklą vykdyti čia, ar atitiks reikalavimus, kad  vėliau netektų įrenginėti staliaus dirbtuvių ar dar ko nors. Gavę patvirtinimą, kad viskas gerai, kad reikia truputį pasitvarkyti, kibome į darbus. Nesitikėjau, kad reikiamus leidimus gausiu taip greitai – labai gerai dirbo įstaigų darbuotojai. Šiuo metu Rokiškio savivaldybėje tvarkausi leidimą prekiauti alkoholiniais gėrimais, irgi labai geranoriškai bendrauja – likau nustebęs biudžetinėmis įstaigomis, jų operatyvumu ir noru leisti kuo greičiau pradėti dirbti“, – džiaugsmo neslėpė vyras.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2023 19 gegužės 15:18

Sėkmės!

Rekomenduojami video: