blank
A. Kaupienės nuotr.

I. Žindulienė priminė kūrimosi ir telkimosi pradžią, vardijo narių, parašytų projektų skaičius – jų būta net keturiasdešimt, o vienais metais parašyti net septyni. Pats sėkmingiausias bendruomenės projektas, kuris tapo lyg vizitine kortele – švente „Pirma pradalgė“. Ja didžiuojamasi labiausiai.

Susirinkusius muzikiniais kūriniais pasitiko V. Venciulio ir S. Žindulio vyrų duetas. Bendruomenę sveikino gausus būrys svečių: Seimo nario Vidmanto Kanopos padėjėjas Tadas Barauskas, vicemerė Audronė Kaupienė, kaimyninių bendruomenių vadovai, seniūnė Justina Kazanavičienė, Rokiškio rajono VVG atstovas Valentinas Morkūnas, Rokiškio neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys, aktyvus visuomenininkas Vaidas Kužiulis. Perduoti kraštiečio, Rokiškio krašto garbės piliečio Algio Naručio linkėjimai. Pagerbti aktyviausieji, darbščiausieji savanoriai ir talkininkai, šiais metais jubiliejines sukaktis minintys santalkos nariai. Renginyje taip pat nestigo šmaikščių pastebėjimų dėl išskirtinio žodžio „santalka“. Ne mažiau įspūdingai ieškota sąsajų tarp Konstantinavos ir Konstantinopolio vietovardžių. Kilę iš šio krašto, bet jau nebegyvenantys čia žmonės dalijosi jautriais prisiminimais. Renginio dalyviai klausėsi saviveiklininkų iš Juodupės puikios, lyriškos programos.

„Kazliškio seniūnijoje veikia dvi bendruomenės. Nors Konstantinavos bendruomenės santalka narių skaičiumi yra mažesnė nei Kazliškio, tačiau tikrai ne mažiau aktyvi. Žaviuosi jų sugebėjimu organizuoti renginius, susibūrimus, į juos pritraukti ne tik vietinius gyventojus, bet ir žmones iš kitų seniūnijų. Žinoma, labai džiaugiuosi bendruomenės pirmininkė Irena Žinduliene, kuri yra visos bendruomenės „ugnelė“. Jos dėka parašyta ir įgyvendinta daugybė projektų, suorganizuota švenčių, tvarkoma Konstantinavos aplinka. Norėtųsi išskirti ir seniūnaitę Janiną Žemaitienę, bendruomenės pirmininkės pavaduotoją, kuri taip pat aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje, labai padeda Konstantinavos gyventojams, seniūnijai perduoda gyventojų prašymus, pageidavimus. Manau, kad seniūnijai ir bendruomenei puikiai sekasi bendradarbiauti ir padėti vieni kitiems“, – džiaugiasi Kazliškio seniūnė J. Kazanavičienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: