Visi – į Rokiškį: ilgai ir sunkiai „gimdytas“ Rokiškio baseinas atidarytas (nuotraukų galerija)

Ilgai laukto kūdikio gimimas neretai būna sunkus ir komplikuotas. Bet vargai pasimiršta vos jam gimus. Spalio 19 d. 13 val. atidarytas Rokiškio baseinas, gimęs nuo 2004-ųjų idėjos ir baigtas statyti šiemet. Tai – didžiausias rajono kelių dešimtmečių viešosios paskirties statybų objektas, tapsiantis ne tik traukos objektu, bet ir svariai prisidėsiantis prie Rokiškio, kitąmet tapsiančio Lietuvos kultūros sostine, kuriamo teigiamo įvaizdžio. Į baseiną pirmieji lankytojai pakviesti penktadienį nuo 15 val.

7870
6

Baseinas atidarytas be pompastikos: svečius ir smalsuolius pasitiko Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, „Fiestos“ šokėjos. Politikai sveikino vieni kitus su baseino atidarymu, trumpai prisiminė šio objekto istoriją. Baseiną pašventinti pakviestas Rokiškio dekanas, kun. Eimantas Novikas prašė drauge melstis, kad visiems gerai ir saugiai sektųsi, svečių kalbose skambėjusią frazę „sveikame kūne – sveika siela“ praplėtė liudijimais apie Jėzaus ėjimą per vandenį, žuvį, sugautą ir padalintą apaštalams bei linkėjo ateityje suplanuotų didelių darbų neatidėlioti dešimtmečiui, o pradėti daryti.

Šventėje pasigesta baseino statybų rangovų. Baseino direktorius Vitalijus Jocys sakė juos kvietęs, bet nenorėjo komentuoti, kodėl renginyje šių nebuvo. Tad ir simbolinio rakto baseino šeimininkams niekas neteikė, buvo perkirptas tik kaspinas.

Valstybinė komisija baseino priėmimo aktą pasirašė spalio 16 d. Atidarymo dienos išvakarėse higienos paso neturėjęs baseino direktorius sakė, jog baseinas bus atidarytas, bet vandens ir pirčių paslaugų suteikti dar negalės. Todėl  spalio 22–23 d. lankytojams buvo suplanuotos atviros dienos baseine, ši informacija paskelbta ir rajono savivaldybės internetinėje svetainėje, bet vėliau panaikinta. Spalio 19 d. ryte gautas paskutinis baseino veiklai pradėti būtinas dokumentas – higienos pasas.

Prie Dirdų

6
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Indenasto IngamatosIngaVidas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Indenas
Indenas

Buvau aš ten. Vieni minusai. Gal su vanta galima ateit, jau jei “lietuviška” tipo apsiskelbėt pirtis, tai pasidomèkit (Anykščiais). Ir dar. Kur vandens estakados? Trūksta ne manau man vienam.

to Inga
to Inga

Mališauskas bus baseino liokajus …

matos
matos

nu va partijai darbo vietu bus. A kurgi Tadelys?

Inga
Inga

O ka gi malisauskas ten trinasi? Ar kaip ten jis? Kur dar praeita ziema pabego zmogu uzmuses girtas?

Jonas
Jonas

Laba diena
Noriu paklausti o kaip sudarytos sąlygos patekti neįgaliems vežimėliuose į vandenį (keltuvas, pandusas …)?

Vidas
Vidas

Negailiems nauja pastatys ir pinigėlius nuplaus