Gruodžio 3 d. vilkus sumedžiojo: (iš kairės) Nerdingas Staigis, Aurelijus Banys, Nerijus Smalskys ir Timofejus Aleinikovas (vienu metu pataikė į tą patį vilką) ir Algirdas Muralius. R. Andriuškevičiaus nuotr.

Per dvi dienas – penki vilkai

Gruodžio 1 d. vienas vilkas sumedžiotas miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotuose Salagiryje, gruodžio 3 d. net keturi vilkai – Juodupės medžiotojų klubo narių Ažuožerių miške.

Į komercinę medžioklę urėdijos profesionalios medžioklės plotuose atvykęs svečias iš Vilniaus turėjo nenusivilti – jis sumedžiojo vilką, o šis medžioklių bendruomenėje yra medžioklio sėkmės viršūnėje. Už vilką svečias sumokėjo pagal nustatytus įkainius – 500 eurų. Nuo vilniškio kulkos krito dvejų metų patelė.

Tuo tarpu juodupėnai užklupo visą vilkų gaują, tačiau dviem iš šešių pavyko pasprukti. „Žinojome, kad Ažuožerių miške apsigyveno daug vilkų, stebėjome sniege paliktas pėdas. Į medžioklę pasikvietėme ir kitų būrelių narius, medžioklėje dalyvavo per 30 medžiotojų. Penki vyrai  sumedžiojo 4 vilkus, į vieną jų tuo pačiu metu iššovė du medžiokliai, tad tas vilkas yra jų abiejų sąskaitose“, – apie neįtikėtiną medžioklės rezultatą pasakojo Juodupės klubo vadovas, Juodupės girininkas Rytis Andriuškevičius. Sumedžioti 3 stambūs jaunikliai ir vienas suaugęs patinas, kuris, neabejojama, yra pretendentas į trofėjaus medalį.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

bangenis

11
Rašyti komentarą

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Tadas BlindaGreta444artūrasRomas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tadas Blinda
Tadas Blinda

Pasoktu sitie zudikai lambada pries misko zveris kai basi ir be sautuvo stovetu akis i aki…

Greta
Greta

Šlykštu. Nėra kuo čia didžiuotis. Ir gėda portalui tokias nuotrauks publikuoti…. Tai bent naujiena.

444
444

nesu medziotojas, ir gyvuliuku visad gaila, bet vilkus saudyciau pastoviai, neuzilgo prades po kiemus vaiksciot ,idomu ka tada darysim???, turbut dar valgyt duosim.

artūras
artūras

Ten susirenka didžioji dalis mėsininkų, kas juda tą pleškina, kartais net mušasi tarpusavyje dėl šitų gyvulių. Šernų nebeliko (iššaudė visus, ale maras) – dabar ant vilkų pereis.. Kiekvieno šūdmedžioklio svajonė prie bonkos pasigyrt kad vilką nupylęs esa..

Romas
Romas

Šaunuoliai, kietai čia sudavėt! Lenkiu žilą galvą!

nijolė
nijolė

nesuprantu, kaip galima džiaugtis ir šypsotis nužudžius gyvą padarą?

Fotografijoje vieni lavonai, gyvų neįžiūriu. Nesuprantu, kaip galima tuo didžiuotis, šypsotis, fotografuotis, siųsti fotografijas į vietinius internetus ir respublikinius portalus. Neabejotinai derėtų slėpti tokius vaizdus ir rodyti pranešimus nepilnamečiams svetainės lankytojams…

Mantas Malcius

Žiūri į iškreiptas žmogėnų šypsenas prie lavonų ir matosi tuštuma galvose. Kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas? Nėra kaip kitaip vyriškumo parodyt?

Petras
Petras

Cia ne medziotojai,o brakonieriai,tegul vyksta ta gyvunu populiacija,taip planetoje 40 % gyvunu belike…

Kęstutis
Kęstutis

Didvyriais jaučiasi , menkystos.

Petras
Petras

čia ne medžiotojai,o brakonieriai ,populiacija vyksta tarp gyvūnų,o jie žudo,ir taip planetoje 40 procentų belikę…