Ar žaidimų aikštelė tinkama vieta automobiliams statyti? Rokiškėno nuotr.
Ar žaidimų aikštelė tinkama vieta automobiliams statyti? Rokiškėno nuotr.

 

Mikrorajono žaidimų aikštelė, šią vasarą paversta automobilių stovėjimo vieta, rokiškėnams sukėlė įtarimų, kad mašinų savininkai savivaliauja.

Mikrorajono daugiabučių zonoje, priešais Jaunystės g. 17–ąjį namą, asfaltuotoje aikštelėje iki šios vasaros krepšinį ar kitus žaidimus žaisdavo jaunimas, o ant šalia esančių suoliukų vakarais poilsiaudavo senjorai. Tačiau jau keli mėnesiai minėtą aikštelę užėmė gyventojų automobiliai. Ženklo, kad aikštelės paskirtis pakeista į mašinų stovėjimo vietą, nėra.

Jaunystės gatvės daugiabučių gyventojams kilo įtarimų, kad automobilių savininkai savivaliauja. Skaitytojų prašymu „Gimtasis…“ aiškinosi, kodėl minėta žaidimų aikštelė tapo mašinų stovėjimo vieta?

Savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas paaiškino, jog dar pavasarį grupė Jaunystės gatvės gyventojų kreipėsi į rajono Saugaus eismo komisiją (SEK) ir prašė leisti minėtoje aikštelėje laikyti automobilius. Komisija, įvertinusi visus „už“ ir „prieš“, prašymą patenkino. „Aikštelės asfalto danga nelygi, iškilnota ir žaidimams, ypač krepšiniui, nebetinkama. Na, vaikai į krepšį pamėtydavo kamuolį. Bet šalia yra net du gimnazijos ir progimnazijos stadionai. Taigi sportuoti tikrai yra kur. O gyventojams laikyti automobilių siauruose įvažiavimuose ar mažuose daugiabučių kiemuose nebėra vietos“, – komentavo direktorius.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Remigijusiš 23 namo amžinai nepatenkintamMokinėELAMonika Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Remigijus
Remigijus

To Mantui Malciui, jei neturi automobilio ir nežinai ką tai reiškia, tuomet neverta lysti į diskusijas ir reikšti nesąmoningas mintis. Rokiškio mieste visur, netgi darželio teritorijose, įrenginėjamos automobilio stovėjimo aikštelės, nes automobilių nebėra kur statyti.O dėl Jaunystės 17 namo prašome nesikabinti, nes patys gyventojai sumokėję savus pinigus ją įsirengė.

iš 23 namo amžinai nepatenkintam
iš 23 namo amžinai nepatenkintam

Kokie krepšiai? Jau kokių 15 metų nėra jų, nes kamuolių dunksėjimas kai kuriuos gyventojus nervindavo. O dėl išmetamųjų dujų, tai juokas ima. Ar bent viena mašina užvesta ten palikta? Senoliai sėdėdavo? Po medžiais ant kitų suolų jie sėdi, nes ten saulės atokaita. Tarp kitko- aš mašinos ten nestatau. Aš tik šalia gyvenu ir man tai nekliūna. Bent jau gatvės neužstatytos.

Mokinė
Mokinė

Gyvenu šiame kieme jau 16 metų, nei karto nesu mačiusi kad toje aikštelėje kas nors žaistų, o tuo labiau krepšinį, juk ten net nėra ir nebuvo krepšių. Straipsnio autorius gerokai perdėda. Žaidimams tikrai yra pilna vietos, supynių, bei smėlio dėžių. Džiaugiuosi, kad ta tuščia erdvė pagaliau buvo kam nors panaudota.

ELA
ELA

Norėčiau gerbiamų ponų paklausti,į kokį gi krepšį mėtydavo kamuolį vaikai toje žaidimų aikštelėje?Tų pačių,pro langus žiūrinčių ir amžinai nepatenkintų piliečių prašymu,mat bumsintis kamuolys trukdo ramybę,krepsinio stovai buvo pašalinti apie 1995 metus.Ar jau niekas neatsimena?Dabar išdėstyta taip kad ši aikštelė buvo vos ne olimpinis stadionas,bet ar dažnai pažiūrėje pro langą ten matėte žaidžiant?Aš tai ne.

Monika
Monika

išmetamosios automobilių dujos tiesiai i vaikų darželį
šaunus savivaldybės sprendimas

Jolanta
Jolanta

manęs tokia kaimynystė už lango netenkina. kas bus šaltą žiemą, kai užšals seni dyzeliukai?

Mantas Malcius

Teisingai, kam aikštelę tvarkyt, kad joje vėl galėtų vaikai žaist, jei galima užverst automobiliais. Ir problema išspręsta. Ir ekranams pinigų lieka.
O koks ten atstumas iki stadionų? Kokia mokyklų stadionuose dangos kokybė? Gal ir ten reiktų mašinas jau sustatyt?