Vietiniai su nuostaba žiūri į šią kelio atkarpą. „Gimtojo...“ skaitytojo nuotr.

Iki šiol vairuotojai dardėdavo Vaineikių kaimo žvyrkeliu. Kai kelininkai ėmėsi darbų, situacija pasikeitė, tačiau tik iš dalies. Žvyrkelio Vaineikiuose nebėra, tačiau lygiu ir sutvarkytu kaimo kelio nepavadinsi. Gyventojai suglumę, jiems nėra aišku, darbai baigti ar laukti jų tęsinio?..

Ar žmonių nerimas pagrįstas, teiravomės rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiojo specialisto Augustino Blažio. Tačiau pašnekovas daug informacijos nesuteikė, nes šioji atkarpa tvarkoma ne savivaldybės. „Šis kelias priklauso ne savivaldybei, o Kelių direkcijai, dėl to negaliu išsamiai komentuoti“, – sakė A. Blažys.

Anot specialisto, tokie projektai viešinami savivaldybės internetiniame puslapyje. „Pagal pateiktą informaciją šioje kelio atkarpoje nėra asfalto dangos. Čia padarytas dvigubas paviršiaus apdaras. Dirbant šia technologija paskleidžiama dviguba skaldelė ir lygumo neišgaunama. Žmonėms dėl to ir keista. Mes savo keliuose tokios technologijos netaikome“, – komentavo pašnekovas.

A. Blažys informavo, jog šį kelią prižiūri VĮ „Kelių priežiūra“. Šios įmonės Panevėžio padalinio Rokiškio kelių tarnybos viršininkas Stanislovas Dambrauskas patvirtino, jog minėtoje atkarpoje naudotas dvigubas paviršiaus apdaras. „Ten klota ne asfalto danga, o kelias apdorotas du kartus tam tikra technologija“, – sakė S. Dambrauskas ir patvirtino, kad darbai jau baigti.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie