blank
Asociatyvi. V. Bičiūnaitės nuotr.

Anot Obelių seniūnės pavaduotojos Aldonos Žėkienės, kelias buvo lygintas prieš savaitę, tačiau čia yra kita problema – sunkiasvorių vairuotojai nepaiso kelio ženklo, dangą išdaužo ir palieka „skausmingas“ duobes. „Čia draudžiama važiuoti sunkesnei nei 8 t technikai, deja, dažnai to nepaisoma. Šis kelias trumpesnis, todėl jį renkasi nemažai ūkininkų, miškavežių. Netoli yra žvyro karjeras. Kelią reikia rimtai remontuoti, tačiau šiais metais tikrai neplanuojama, o dėl kitų nedrįstu prognozuoti“, – sakė A. Žėkienė.

Anot pašnekovės, vietiniai prižiūri minėtą kelią. „Esu dėkinga Rudžionių kaimo vyrams. Jie patys ėmėsi iniciatyvos ir saugo kelius. Jie mus informuoja, o mes, kiek leidžia galimybės, bandome tvarkytis. Vyrai patys „žvejoja“ sunkiasvores ir ūkininkus, kurie trumpina kelią. Suprantu, sunkiosios technikos valdytojai moka už kelius, bet galėtų palaukti pašalo, kad kuo mažiau gadintų dangą. Tai vienas iš dažniau greideriuojamų kelių. Tą darėme jau tris kartus“, – pasakojo seniūnės pavaduotoja.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kaimo Jurga
Kaimo Jurga
2019 3 gruodžio 20:09

Ne draudimus dekit,o kelia kapitaliai sutvarkykit.Nuo pavasario iki ziemos pilna sunkesvores tech.Tikiuosi,kad naujoji seniune,susikuoperuos su Kriaunu seniunu ir siai,apie 8 kilometru atkarpai,pabandys “pramust”asfalta.Aisku,tai utopija-cia negyvena niekas is isrinktuju,vien paprasti kaimietukai.Jei rimtai,tai kelias blogas ten,kur trafikas yra(niekas su kastuvu duobiu nekasa,jas ismusa auto).O sakyti,palaukite salciu, labai svelniai pasakius,nerimta.