A. Stanio nuotr.

Jau kelinti metai šis posūkis vairuotojams kelia galvos skausmą: šioje atkarpoje reikia pasirinkti atitinkamą trajektoriją, kad važiuodamas išvengtum kalniukų, o žemesnių automobilių savininkai prisimiršę gali pridaryti žalos savo transporto priemonei. Tačiau problemos nebe ilgam. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė, kad ši kelio atkarpa jau kitais metais bus rekonstruojama.

„Ši sankryža, kartu ir Juodupės gatvė, patenka į remontuotinų objektų sąrašą pagal rajono savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos gatvių mainų sutartį. Šis objektas bus remontuojamas pirmasis. Kelių direkcija jau yra paskelbusi konkursą projektavimo darbams atlikti. Manau, kad kitais metais sankryža ir visa Juodupės gatvė bus rekonstruotos. Sankryžoje bus įrengta saugumo salelė, sutvirtintas gruntas ir perklota danga, sutvarkytos nuovažos, kelkraščiai“, – pasakojo R. Godeliauskas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jura
Jura
2020 4 gruodžio 12:21

O nuo dvaro link ežero įdomu kai kada pėsčiųjų takas bus ?

DidisBajoras
DidisBajoras
2020 3 gruodžio 18:37

O dviračių takelis iki Vyžuonos? Gal kas nors pagaliau teiksis jį suremontuoti?! Kad ir nulupti tuos asfalto kalnelius ir skaldą dėt, jei asfaltas per brangu. Ar tiek to, palauksim daugiau dviratininkų aukų, juk šitiek žmonių važinėja, visi su miškovežiais lenktis keliu turi, nes keliuku neįmanoma važiuoti 🙁 manau normalus dviračių takelis link dviratininkų pamėgtų Vyžuonos/Miliūnų apylinkių yra labai reikalingas

корни-асфальта-старого-дерева-разрушая-135066795.jpg
EEE
EEE
2020 3 gruodžio 18:26

O KAIP “DVIRAČIŲ TAKELIS”? TEN NET ARKLYS KOJAS IŠSISUKTŲ JUO VARYDAMAS

Rekomenduojami video: