Interpeliacija vicemerui rajono tarybos opozicinių partijų iniciatyva buvo sustyguota dar liepos mėnesį, bet, gavus savivaldybės audito papildomų duomenų dėl pažeidimų Kamajų  Antano Strazdo gimnazijoje, interpeliacijos klausimas atidėtas. Vicemeras, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas E. Vilimas kuruoja rajono švietimo, sveikatos, sporto ir socialines sritis, dėl kurių nepakankamo koordinavimo ir kontrolės reiškiamas nepasitikėjimas juo ir inicijuojama interpeliacija.

Rajono tarybą sudaro 25 nariai, interpeliacija vykdoma slaptu balsavimu. Jei dauguma bus už E. Vilimo interpeliaciją, jis neteks pareigų. Birželyje vykusiame rajono tarybos posėdyje, pareiškus nepasitikėjimą, iš savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų išverstas socialdemokratas Rimantas Velykis. Prie nepasitikėjimą pareiškusių tarybos opozicionierių prisidėjo ir keli valdančiųjų partijų nariai. Rajoną valdančiąją koalicija sudaro socialdemokratai, „tvarkiečiai“ ir „darbiečiai“, opoziciją – konservatoriai, koalicija „Už laisvę augti“, Laisvės sąjunga (liberalai) ir į tarybą savarankiškai išrinktas narys.

Interpeliacijai įgyvendinti reikia, kad nepasitikėjimą palaikytų posėdyje dalyvausiančių rajono tarybos narių dauguma.

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
to EgidijusEgidijusPetrasruteSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
to Egidijus
to Egidijus

Reikia atlikti savo darbą pagal pareigybes bei elgtis kultūringai per posėdžius. Kiek galima klausytis jūsų rėkavimo.
– Etika

rute
rute

Pasisakysit per tarybos posèdį. O tai Aldonai vienai jei paaiskinsit, tai ji „ne taip“ supras. O po posedzio gales nauja viesuju rysiu specialiste istransliuot.

Egidijus
Egidijus

Gerbiama Aldona, tikiuosi suteiksite galimybę visuomenei paaiškinti mano požiūrį interpeliaciją. Manau,kad to reikalauja žurnalistinė etika.

Petras
Petras

Pabaigs kaip kalvelis Ignotas

Smalsutis

Juodupėje reiks gimnazijos direktoriaus.

rute
rute

Kur desis, nabagas, jei ismes? Tikekimes, kad nebus gi tie tarybos nariai tokie besirdziai. Niekuo jis ne prastesnis uz kitus…

Smalsutis

Už tai atsirado labai įtempta vicemero darbotvarkė.