Irina Kalnietienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Įžengus į dar tik pusmetį veikiantį butiką „IrKa“ sunku patikėti, kad dauguma čia siūlomų dirbinių sukurti vieno žmogaus – tautodailininkės ir butiko įkūrėjos Irinos Kalnietienės – rankomis. Akys raibsta nuo išskirtinių siūtų ir megztų drabužių kūdikiams, vaikams bei suaugusiesiems, siuvinėtų paveikslų, takelių, servetėlių ir kitokių siuvinių, gaminių iš veltos vilnos. Išskirtinę vietą užima rankų darbo papuošalai – koljė, auskarai, apyrankės – ir kalėdiniai suvenyrai, burbulai, puošmenos.

„Jei klientas neranda reikalingo pirkinio, stengiamės pagaminti. Teikiame ir siuvimo paslaugas. Ko patys nesukuriame, priimame iš kitų autorių. Rankų darbo dovanos kuria pridėtinę, išliekamąją vertę. Pavyzdžiui, žaisliukai eglutei. Klientams patariu juos išsaugoti vaikams ir vaikaičiams – nenuvertės“, – pasakoja Irina ir prisipažįsta nepailstanti, nes nuolat gyvena kūrybinėje euforijoje.

Dirbinių kainos – nuo 3 eurų, brangiausi siūti drabužiai. Perkant papuošalus, jie supakuojami į dėžutes arba rankų darbo maišelius. Pasirodo, būtent dėl papuošalų mylimosioms butiko duris dažnai praveria ir vyrai. Jei manote, kad prabangios puošmenos gali prireikti tik kartą kitą, ją galite išsinuomoti.

Parduotuvėje Irina būna ketvirtadieniais–šeštadieniais, kitu metu ją pavaduoja marti Neringa. Beje, Neringos kurtų darbų taip pat čia rasite.

Jei norite įsigyti originalių daiktą, užsukite.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Deimante" IRKA"lietuvaEmigrantas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Deimante
Deimante

Labai puiki ir maloni Irina!!! Rekomenduoju:)

" IRKA"
" IRKA"

taip ir neaišku kur tai..gal …?

lietuva
lietuva

labai geras straipsnis, prasau uzsukite i butika.. o kur???

Emigrantas
Emigrantas

Šaunuolė