blank
Irina Kalnietienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Įžengus į dar tik pusmetį veikiantį butiką „IrKa“ sunku patikėti, kad dauguma čia siūlomų dirbinių sukurti vieno žmogaus – tautodailininkės ir butiko įkūrėjos Irinos Kalnietienės – rankomis. Akys raibsta nuo išskirtinių siūtų ir megztų drabužių kūdikiams, vaikams bei suaugusiesiems, siuvinėtų paveikslų, takelių, servetėlių ir kitokių siuvinių, gaminių iš veltos vilnos. Išskirtinę vietą užima rankų darbo papuošalai – koljė, auskarai, apyrankės – ir kalėdiniai suvenyrai, burbulai, puošmenos.

„Jei klientas neranda reikalingo pirkinio, stengiamės pagaminti. Teikiame ir siuvimo paslaugas. Ko patys nesukuriame, priimame iš kitų autorių. Rankų darbo dovanos kuria pridėtinę, išliekamąją vertę. Pavyzdžiui, žaisliukai eglutei. Klientams patariu juos išsaugoti vaikams ir vaikaičiams – nenuvertės“, – pasakoja Irina ir prisipažįsta nepailstanti, nes nuolat gyvena kūrybinėje euforijoje.

Dirbinių kainos – nuo 3 eurų, brangiausi siūti drabužiai. Perkant papuošalus, jie supakuojami į dėžutes arba rankų darbo maišelius. Pasirodo, būtent dėl papuošalų mylimosioms butiko duris dažnai praveria ir vyrai. Jei manote, kad prabangios puošmenos gali prireikti tik kartą kitą, ją galite išsinuomoti.

Parduotuvėje Irina būna ketvirtadieniais–šeštadieniais, kitu metu ją pavaduoja marti Neringa. Beje, Neringos kurtų darbų taip pat čia rasite.

Jei norite įsigyti originalių daiktą, užsukite.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Reklama: auksoisparduotuve.lt

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Deimante
Deimante
2019 8 gruodžio 19:57

Labai puiki ir maloni Irina!!! Rekomenduoju:)

" IRKA"
" IRKA"
2019 8 gruodžio 15:22

taip ir neaišku kur tai..gal …?

lietuva
lietuva
2019 7 gruodžio 23:58

labai geras straipsnis, prasau uzsukite i butika.. o kur???

Emigrantas
Emigrantas
2019 7 gruodžio 20:47

Šaunuolė