Algimantas Šablinskas (kairėje) ir Justinas Kanopa. J. Kačerausko ir asmeninio archyvo nuotr.

Vos iš kelių „bliūdelių“ neišgyvensime

Algimantas Šablinskas

„Seno grafo“ savininkas

Kažkiek žmonių maistą išsinešti užsisakinėja, tačiau užsakymų nepadaugėjo, palyginti su laikotarpiu prieš karantiną. Šitiek daug visko prisipirko parduotuvėse, tuščios lentynos. Maisto atsargų prikaupę, tikriausiai valgo namuose, o iš kavinių labai mažai. Jei tokia situacija tęsis – bus blogai. Jeigu niekas nesiims jokių priemonių, mes iš kelių „bliūdelių“ tikrai neišgyvensime. Viskas gali užsitęsti net keletą mėnesių. Net jei po kurio laiko susistabilizuos, galvojate, kad iš karto žmonės ims valgyti kavinėse? Tikrai ne, kol visi įsivažiuos, atsigaus finansiškai – niekas neturės tam pinigų. Verslo laukia rimtas iššūkis. Visa tai galima sulyginti su 2008 m. ekonomine krize, kai buvo visiška stagnacija. Gresia ir dabar. Gerovės valstybei iškilo rimtas pavojus. Žinoma, terminai gali keistis, jei bus išrasta vakcina nuo viruso.

Iki karantino elektroninės parduotuvės neplanavome

Justinas Kanopa

„Rokiškio mėsinės“ vadovas

Jaučiame padidėjimą tiek gamyboje, tiek prekyboje – didelis paklausos augimas. Kai kurių prekių paklausa išaugo 50 ir daugiau procentų. Reaguodami į karantiną sumanėme elektroninę parduotuvę, kad galėtume žmonėms prekes pristatyti į namus – mieste ir rajone. Kol kas, be miesto, pristatysime į Kavoliškį ir Bajorus. Šios parduotuvės tikslas – pasiekti tuos žmones, kurie nenori ar negali eiti į parduotuves. Iki karantino atidaryti elektroninės parduotuvės planų nebuvo. Paskatino susidariusi šiandieninė situacija. Žvelgiant į ateitį, jei bus paklausa ir pasiteisins tarp gyventojų, svarstysime elektroninėje erdvėje prekiauti ir po karantino. Pasaulis juda link to – pristatymo į namus.

 

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IngridaPirkėjaNusivyliau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ingrida
Ingrida

Pritarčiau ir aš. Ta dešra matyt iš plazmos ir odos likučių.
Mėsinėj nieko nebeįmanoma valgyti

Pirkėja
Pirkėja

Tikra tiesa dėl produkcijos kokybės. Tiesiog nevalgomos mažai parūkytos dešrelės, faršas nepanašus į faršą. Pasikeitus vadovui- viskas tik į blogąją pusę.

Nusivyliau
Nusivyliau

..labai nekokybiška, tiesiog atrodo,net nevalgoma vytinta dešra..todėl mėsinėje nebeperku…norėjau nunešti veterinarams,bet pritrūko laiko ..Kai per metus“vadas“ net penkiolika šalių aplanko ir kelionių įspūdžiais pamalonina laikraščio skaitytojus…tai tos dešros.. …?