blank
D. Mekšėnas su A. Diliu rytą pasitiko trasoje. A. Stanio nuotr.

 Vienas iš šios idėjos autorių – Deimantas Mekšėnas.

„Pirmą kartą lygumo slidinėjimo trasą pabandėme įrengti dar 2017-aisiais. Idėja kilo išvykos į Latviją metu. Ten pamačiau lygumų trasoms įrengti skirtą prietaisą. Nusifotografavęs jį ir šiek tiek pasidomėjęs internete, sugebėjau pasidaryti kažką panašaus iš medžio ir plastmasės. Tais metais kaip tik buvo daug sniego, tad ir puiki proga išbandyti mano pagamintą prietaisą. Prikabinome jį prie keturračio ir aplink  vandens tvenkinį tiesėme trasą“, – pasakoja D. Mekšėnas.

Šiais metais trasa itin populiari, čia susirenka nemažas būrys žmonių. Tiesa, šiemet ja pasirūpino patys slidininkai tiesiog išslidinėję savo takus aplink vandens telkinį.

„Džiaugiuosi, kad žmonių netrūksta, beveik kiekvieną dieną nuo pat ryto iki vakaro čia gali jų sutikti. Smagu matyti, kad žmonės ir šiuo sunkiu metu noriai juda ir sportuoja“, – sako pašnekovas.

D. Mekšėnas užsimena, kad Velniakalnis – puiki vieta ir pačiūžų mylėtojams, deja, šiemet didelis snygis sugadino ledo paviršių. „Keleri metai nuvalydavome mažąjį tvenkinį ir vakarais jį apšviesdavome, neretai čia susirinkdavo dvylika ir daugiau žmonių, kvietėme visus norinčius čiuožinėti. Deja, šiais metais snygis sugadino ledo paviršių ir jis šiuo metu prastos būklės, nelygus ir nelabai tinkamas čiuožti pačiūžomis. Žiūrėsime, kaip keisis situacija, galbūt dar pavyks kažką sugalvoti. Jei ne, kitais metais, pažadu, vėl visus sukviesime ant ledo“, – tikina D. Mekšėnas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
***
***
2021 17 vasario 16:05

Super!!! Reik tikėtis, kad sniegas dar leis kurį laiką pasidžiaugti šiuo malonumu 😉

Rekomenduojami video: