blank
Rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas: „Kviečiu aktyviai naudotis pirtimi.“

Kūrens dažniau

Nuo lapkričio 12 d. atidaryta Rokiškio miesto viešoji pirtis. Praėjusį sezoną buvo įprasta, kad ji veikė kas antrą savaitgalį, tačiau šįmet kitaip – lankytojai laukiami kiekvieną savaitgalį. Penktadieniais nuo 16 val. iki 21 val. maudysis moterys, o šeštadieniais nuo 14 val. iki 21 val. – vyrai. Kainos lieka nepakitusios. Vienkartinio apsilankymo pirtyje mokestis vienam asmeniui – 8,41 Eur. Tačiau pensinio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams, vaikams iki 7 metų, POLA kortelės bei Rokiškio didelės šeimos kortelės turėtojams numatytos 50 proc. lengvatos, todėl tektų mokėti 4,21 Eur.

blank

Finansiškai sėkmingai besibaigiantys metai įžiebė viltį

Didžiulio pastato, kuriame įsikūrusi pirtis, šeimininkas yra AB „Rokiškio komunalininkas“. Ne paslaptis – pirties išlaikymas neša nuostolių, bet negalima numoti ranka į karšto garo mėgėjų norą pertis būtent čia. Įmonės valdyba buvo nusprendusi pastatą parduoti aukcione su sąlyga, kad būtų tęsiama pirties veikla. Tačiau pirkėjų nesulaukta. „Mūsų noras – šį sezoną pabandyti dar kartą leisti praustis žmonėms. Galbūt bus daugiau lankytojų? Kviečiu aktyviai naudotis pirtimi, kad energetinės sąnaudos būtų mažiau skausmingos“, – sako rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.

Pirties sezonas prasideda rudenį ir baigiasi pavasarį. Po jo bus skaičiuojama, kiek patirta nuostolių ir kiek įmonė pajėgi juos kompensuoti iš kitų veiklų. Pasak mero, suprantama, kad sukaupti lėšų iš pirties pajamų dėl jos pačios remonto nepavyks, bet svarbu, kad atsiranda perspektyva, – AB „Rokiškio komunalininkas“ išbrido iš didžiulių nuostolių ir šįmet įmonė metus baigs pelningai. Taigi atsiranda viltis, kad pirties nuostolius bus įmanoma padengti iš kitų veiklų.

blank

Spręs sezonui pasibaigus

R. Godeliauskas priminė, kad pernai pirties uždarymo priežastimi netapo noras ją parduoti aukcione. Praėjusių metų rudenį pirtis užvėrė duris dėl griežtų karantino reikalavimų, kai pagal Vyriausybės nutarimus nebuvo galima jos eksploatuoti. Karantinui pasibaigus, prasidėjo vasaros sezonas, tokiu metu pirties paslaugos niekada nebūdavo teikiamos.

Ar ateityje šis pastatas vėl bus pardavinėjamas? „Šiandien tokio plano nėra. Po sezono priimsime sprendimą, ką daryti, – ar dar kartą bandyti privatizuoti, ar suremontuoti patalpas ir jose palikti pirtį“, – teigė meras.

Kur šį savaitgalį lankysis meras?

Kodėl miestiečiai turėtų rinktis Rokiškio viešąją pirtį, o ne susikooperavę važiuoti į Obelius ar pasukti į Rokiškio baseine veikiančias pirtis? „Visų pirma turėtų nusverti gyvenamoji vieta, į Obelius – tolokai, o čia nereikia didesnių atstumų. Turime tam tikrą dalį gyventojų, kurie yra nuolatiniai šios pirties lankytojai. Pažįstu žmonių, kurie, net nuosavuose namuose turi įsirengę pirtis, vis tik renkasi šią. Taigi yra susiformavusi tam tikra tradicija, tam tikra miesto pirties bendruomenė“, – įsitikinęs R. Godeliauskas. Beje, jis prisipažino esąs karšto garo mėgėjas ir šį šeštadienį ketina pertis Rokiškio miesto pirtyje.

Užs. 1333

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kupiskis
Kupiskis
2022 8 sausio 17:00

Aciu rokiskenams, kad issaugojo garine pirti.

zita
zita
2021 18 lapkričio 11:01

pirmiausiai..kaina turėtų atitikti pasiūlą..o kadkomunalinikas išbrido iš skolų…??

Jonas
Jonas
2021 11 lapkričio 20:11

Tadui Blindai- tai meras jau ir pirties vadovas?? Nors daugiau nelabai kur ir tinkamas

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 14 lapkričio 19:03
Reply to  Jonas

Jis visa ko vadovas, juk meras

Rimantas
Rimantas
2021 11 lapkričio 17:34

Aciu Mere aciu Rokiskio pirties partija jus palaikys

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 11 lapkričio 16:38

Reklama ne reklama, bet visur ir visada taip pirmas eina vadovas isbandyt ir nematau cia nieko blogo tame. svarbu kazkam tai i nauda iseitu.

Jurgis
Jurgis
2021 11 lapkričio 14:03

Labai gera išbrist įmonei iš nuostolių iš biudžeto pinigų, kodėl apie tai tylima? Nebežino kaip meras reklamuotis , labai jau ankstyva rinkiminė agitacija prasideda.

Rokiškis
Rokiškis
2021 11 lapkričio 11:51

labai jau anksti prasideda mero rinkiminės lenktynės. Dar visai neseniai tarybos posėdyje vienaip kalbėjo, dabar gi eis į miesto pirtį. Šis pirties gerbėjas turi savo pirtį🙂 nu kam primityviai reklamuotis. Nereikia žmonių laikyti kvailiais.