blank
D. Baltakio nuotr.

„Tai mums visiems reikšmingiausia data, verta didžiausios šventės ir pagarbos tiems, kurie su didele meile ir pasiaukojimu kūrė ir kuria mūsų valstybę. Pats metas įsisąmoninti, jog Lietuva – Tėvynė mūsų. Kiekvienas esame jos dalis ir kiekvienas už ją atsakingas.

Salos pasirinktos neatsitiktinai. Miestelis yra unikalioje vietoje – ežero saloje, o salos forma primena Lietuvos žemėlapį. Nusprendėme, jog tai puiki vieta išpjauti Lietuvos kontūro formos eketę ir taip paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Sala tikrai verta dėmesio – ne tik dėl jos unikalios formos, bet ir dėl ypatingos istorijos: jau nuo XVI a. čia lankėsi ir gyveno ne viena garsi giminė, saloje palikusi klasicistinį dvarą, parką, neogotikinę bažnyčią ir daugybę įdomių pasakojimų“, – rašoma FB grupėje „Eketė Rokiškyje“.

Lietuvos kontūrų eketę paruošė Mindaugas Nabagas, Rolandas Šmagoris ir Sergejus Snetkovas. Į vandenį nėrė Algirdas Kazinavičius, Birutė Indrelienė, Edmundas Šakalys, Jolanta Juknė, Mindaugas Nabagas, Nijolė Bajorienė, Ramūnas Godeliauskas, Rasa Čypaitė-Kazinavičienė, Rasa Šiaulienė, Rogieris Rijkhoek, Rolandas Šmagoris, Sergejus Snetkovas, Vaidas Ramanauskas ir Vytautas Kazinavičius.

„Eketė Rokiškyje“ inform.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments