Asociatyvi nuotr.

Artėjančios metų šventės nepritekliuje gyvenantiems žmonėms bus ne tik sotesnės, bet ir švaresnės. Maisto paketai jiems bus gausesni ir įvairesni, o papildomai dar gaus higienos prekių. Paramos paketo svoris viršija 7 kg, tad gėrybėms panešti gali prireikti pagalbos.

Nuo gruodžio 10 d. rajono seniūnijos nepritekliuje gyvenantiems žmonėms pradės dalinti  paramą. Maisto paketuose bus saldinto sutirštinto pieno indelis, UAT pieno pakuotė, pakelis razinų ir riešutų mišinio, indelis konservuotos agurkų sriubos, butelis rapsų aliejaus, pusė kilogramo grikių kruopų (maišeliuose), vištienos konservų indelis, avižinių sausainių su šokolado gabalėliais pakelis, indelis konservuotų pupelių pomidorų padaže, pakelis miltų mišinio keksui, pakuotė greito paruošimo avižų košės su džiovintomis uogomis. Maisto paketo svoris – 5,041 kg.

Papildyta

Šią savaitę paaiškėjo, kad kalėdiniame maisto pakete nebus avižinių sausainių su šokolado gabaliukais. Šis produktas išimtas maisto saugos sergėtojų rekomendacija. Taigi maisto krepšelis palengvės 200 gramų.

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PimpackiukasSirgaliusMaisto saugos sergėtojaiTadas Blinda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pimpackiukas
Pimpackiukas

VAGYS atiduokit sausainius,ar SEIMUNO algos neuztenka????????????????????

Sirgalius
Sirgalius

Su džipais!

Maisto saugos sergėtojai
Maisto saugos sergėtojai

Mes patys suvalgem.

Tadas Blinda
Tadas Blinda

Geriau butu maiselis nepalengvejes…