GR archyvo nuotr.

„Laukia gręžinių, bokštų remontas ir daugybė kitų darbų“, – sakė jis, pažymėjęs, kad „Obeliai, Juodupė ir Pandėlys yra prioritetas“. „Gatvių galutinių pavadinimų dar neturim, parinksim su savivalda pagal situaciją“, – pažymi L. Butėnas.
„Dabar, kai savivaldybė masiškai skatina įsirengti nuotekų valymo įrenginius, gyventojams kyla klausimas dėl jų išvalymo. Ar jūs teikiat tokią paslaugą?“ – domėjosi tarybos narys Vytautas Saulis.
L. Butėnas atsakė, kad tokią paslaugą atlieka privatūs tvarkytojai. „Pasirinkimo yra, tai ir gyventojai kainą gali įsivertinti“, – sakė „Rokiškio vandenų“ direktorius.
Kiti tarybos nariai domėjosi, ar įmonė ruošiasi spręsti Panemunėlio geležinkelio stoties gyventojų problemą. Ten esą visai nėra vandentiekio. „Ar imsitės priemonių, kad į miestelį ateitų civilizacija?“ – klausė politikai.
„Sutinku, ten infrastruktūra silpnai išvystyta. Keli daugiabučiai ir mokykla teturi šį patogumą. Į projektą, apie kurį buvau užsiminęs, ši gyvenvietė nepaklius. Tad labai greito pažado tikrai neturim šiuo atveju“, – teigė L. Butėnas.
Kiti politikai susirūpino 2025 metais numatyta asfaltuoti Juodupės miestelio Nemuno gatve – teirautasi, ar yra numatyta joje prieš asfaltuojant atlikti vandentvarkos prisijungimo darbus, kad neatsitiktų tokios „kliurkos“, kaip vamzdžių klojimas ardant naujai išlietą asfaltą.
L. Butėnas pakomentavo: „Yra tikimybė, kad galima suspėti, tik, kaip sakiau, reikia parinkti gatves. Gal toje gatvėje net nebus, o gal ir bus. Bet suderinti įmanoma.“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2024 23 balandžio 21:15

Absurdas tie individualūs valymo įrenginiai.

Janina
Janina
2024 23 balandžio 16:48

Kada pagaliau Juodupėje Pievų gatvėje bus vanduo?

jonas
jonas
2024 24 balandžio 13:35
Atsakinėti į  Janina

o jus pareiskima parasykit

Rekomenduojami video: