Į vandens pramogas nersime rudenį

Šiemečiai naujieji mokslo metai prasidės dviguba švente – gyventojams ir miesto svečiams duris atvers Rokiškio baseinas.

2944
10
puodelis

Paskutinį kartą „Gimtasis…“ statomame baseine lankėsi pernai vasarą. Nuo to laiko pasistūmėta nemažai. Šio objekto statybos vadovas UAB „Henvida“ direktoriaus pavaduotojas Vidas Laguckas sakė, jog darbai vyksta pagal grafikus. Duris lankytojams baseinas turėtų atverti šių metų rugsėjį. „Statybos ir įrengimo darbai bus baigti gegužę, tačiau dar lauks žemių lyginimo, žolės sėjimo ir kiti aplinkos tvarkymo darbai. Į naujas patalpas atkeliaus nauji baldai. Šiuo metu liko sutvarkyti apdailą  ir elektros instaliaciją. Atliekame tam tikrus bandymus“, – kalbėjo pašnekovas.

Pasak V. Lagucko, pats baseinas jau išbandytas – į jį buvo prileista vandens. Tiesa, vanduo teliuškavosi be apdailos plytelių.

Be plaukiojimo baseine, rokiškėnai ir miesto svečiai galės atsipūsti keturiose pirtyse: infraraudonųjų spindulių, turkiškoje ir saunose su garu ir be jo. Bus pradžiuginti sūkurinių vonių gerbėjai. Nepamiršti ir mažieji – jie turės savo erdvę, kur baigiamas jų baseinas.

Pernai rokiškėnams siūlyta balsuoti už vieną iš dviejų atrinktų baseino pavadinimų  – „Kiškis“ arba „Sėlis“. Gyventojai stojo mūrų: nė vienas pavadinimas netinka vandens pramogų kompleksui. Rajono valdžia, įsiklausiusi į gyventojų pageidavimą, objektą pavadino tiesiog Rokiškio baseinu. Beje, pavadinimas jau puošia statinio eksterjerą.

 

 

Rašyti komentarą

10 Komentarai straipsnyje: "Į vandens pramogas nersime rudenį"

Informuoti apie
avatar
Rikiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Įvertinimą
wpDiscuz