blank
Redakcijos archyvo nuotr.

„Planuojame startuoti birželio 1-ąją, atidarymas priklausys ir nuo oro sąlygų. Į ežerą grįš visų pamėgti batutai, pristatysime ir naują pramogą – vandenlentes, arba „wakeboards“. Kaip tik baigiami pirkimai, jau turime nugalėtoją“, – sako „Rokiškio baseino“ direktorius Vitalijus Jocys.

Visgi ketinsiantys papramogauti gali susidurti su problema. „Rokiškio ežere nėra tilto. Nuo jo esame priklausomi – žmogui iki batutų tektų plaukti 20–30 m. Tikiuosi, iki birželio 1-osios sulauksime naujojo tilto ir minėtų nepatogumų pavyks išvengti“, – viliasi pašnekovas.

V. Jocys užsimena ir dar apie vieną planą. „Rašome projektą, tikslas – šalia Rokiškio ežero įrengti lauko treniruoklius bei batutus gyventojams ir svečiams, taip pat įsigyti vandens batutą mažiesiems ir įrengti jį šalia kranto. Tikiuosi, mums pavyks plėtoti pramogas prie miesto vandens telkinio“, – pasakoja V. Jocys.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ramunė
Ramunė
2021 7 balandžio 8:29

Baigiant sudarkyt visą vaizdą. Smėlis kaip cementas atrodo. Žolė ir paprastas smėlis buvo geriau. Dar tie batutai ne vietoje,vaizdą gadina ir paplaukioti nebėra kur. Ar sunku buvo juos priderinti prie bendro vaizdo,patraukiant arčiau tiltuko.

Rekomenduojami video: