A. Minkevičienės nuotr.

Sudėliojo taškus

Nuo gruodžio rajono valdyme trukusi patinė situacija, panašu, baigiasi. Taryboje susiformavusi naujoji dauguma pasiryžusi kuo greičiau viską sustatyti ant bėgių. Sausio 16 d. meras Antanas Vagonis susitiko su naujosios daugumos nariais derinti pozicijų. Tiesa, susitikimo preliudija nebuvo sklandi. Naujai suformuotos daugumos atstovai neatvyko į savivaldybę mero oficialioje darbotvarkėje paskelbtu jo susitikimo su tarybos nariais laiku. Jie tikėjo, jog rajono vadovas laikysis ankstesnio pažado pirma susitikti ir pozicijas aptarti siauresniame rate, tik su naująja dauguma. Kurį laiką pasispyriojusiam rajono vadovui vis dėlto teko „nusiimti karūną“ ir priimti naujosios daugumos taisykles. Susitikimas praėjo korektiškai ir racionaliai. Racionaliai diskusijai pasirengę politikai sakė gerbiantys mero instituciją ir, pamiršę visas nuoskaudas, nori pradėti su meru dirbti „nuo baltos lentos“. Neformalų posėdį vedęs tarybos narys, socialdemokratas Tadas Barauskas klausė mero, kokia jo pozicija, požiūris ir tarybos sklandaus darbo perspektyvos pasikeitus politinei situacijai? Meras pasiteiravo, ar naujoji dauguma pasiskelbia oficialiai ir kokį rajono valdymo planą ji siūlo?

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
31 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas
Pamastymas
2018 21 sausio 21:21

Baisu kai kiaulininkas po seniūno ataskaitini vietoj mero važinėja. Ką jis paršioką pridvėsusį pasiūlys ar iš po skverno kindziuką. Prisižiūrėjom cirkų prieš seimo rikimus, kai po kaimus lakstė, dabar vėl valdžion lenda. Nesiseka žmogui, o gal ir neduota toliau kaiulinyko.

IS rokiskio
IS rokiskio
2018 20 sausio 23:58

Man labai gaila, kai žmonėms, kurie tipo vadinasi “politikai” pavedama vertinti, teisti, kritikuoti ir priimti sprendimus dėl atleidimo ar priėmimo į užimamas pareigas. Taip pat nesuprantu, kai žmonės, siekiantys vadovauti rajonui, vietoj to, kad stiprintų komandą eina skaldymo ir politinių intrigų keliu. Primena vaikų darželį: – myliu, nemyliu, draugausiu, nedraugausiu, jeigu tu man taip, tai aš tau taip, mamai pasakysiu ir t.t. Vertinti ir teisti gali tik žmonės, kurie nedaro klaidų ir yra tyri kaip krištolas. Tokių mūsų valdžioje nežinau. Visi iki vieno yra įsivėlę į didesnes ar mažesnes intrigas, sandorius, susitarimus savo naudai. Dabartinė situacija primena pasaką apie drakoną.… Skaityti daugiau »

ABSTINENTAS
ABSTINENTAS
2018 19 sausio 10:09

Kažną ar tarybas nariai pasižiūre savą fotagalerijų. Nu raike kviest veidotyrininkų. Te veidai teip daug saka.Išskirsiu materiškes, gal kad jas simpatiškas, bet tas ku rašau jom netaikau. Nu pasižiūrėkit- visi kėp preš pasaulę pabaigų. Meras kaip pą rusiškas pirtes išvanotas ir neataušys. Nu kiti takę nuvargį , takę nuvargį.Nu tikrai nieką je mum naują nesugalvas, nars ir kaip ti galvas kapas. Nu prešpaskutinej nuotraukaj Burnickas tep unt merų žiūri, jegu tep gatvej unt many pažiūret, kišenej balenėlę graibyčiaus :). Ti matau kažkakį kakteiliukų ( matyt sveikuoliškų) tašą taks apvalus apvalus kažną ką į Karbauskį užneša kažkuo.Ar mes tiktai ne takioj… Skaityti daugiau »

ABSTINENTAS
ABSTINENTAS
2018 19 sausio 0:35

Nieka nebesupruntu. Nu negi man vaidenas?.Nu skaitau “Miestietė” ar ji gerai žina ? Nu negi Rokišky Kanservatariai su Darbą partiju bučiuojas? Nu če tai biškį bajeria:). Nu kalta klimatą kaita. Viskas išsigimsta, ir partijas.Sacdėmuos ti kažnakokias anamalijas burbuleva burbuleva, a dabar tai chemija kažnakoke su Kanservatariais vyks . Nu fejerverkai gryni:)). Rancevas išeje iš Darbą partijas tai va ir už durų. Oi nugriūčiau na pečioką jeigu Maželį įsadint Valerijaus kedėn.Oi but keip Žiobiškę kompleksi :))). Tadu tai tikrai savivaldybei but tikras kadrų atsinaijinimas. Nu nieką nebesupruntu.Raike gal bent kartų ait išgert, nu neišgėrus nieką nebesupruntu. Ainu kaimynų prikelsiu, gal turi… Skaityti daugiau »

Šaulys
Šaulys
2018 18 sausio 22:47

Norėtųsi tiesiog palinkėti V. Maželiui ir kitiems naujosios daugumos nariams stiprybės, sėkmės, didesnio pasitikėjimo tarpusavyje ir mažiau konfliktinių situacijų ateityje. Juk visi turime tikėti geresniu rytojumi!

Miestietė
Miestietė
2018 18 sausio 21:12

Jo, rinktinė kompanija: Maželis, Burnickas, Kazulėnas, Viduolis, Meliūnas ir t.t. Gražiai elkitės, ponai, tai gal Tarvydis priims traktorių taisyti, ar duos sargo vietą naujame licejuje.

Pritariu
Pritariu
2018 18 sausio 13:14

Vis tiktai geras apsisprendimas (pasveikintinas), dėl atleidimo .

444
444
2018 18 sausio 11:33

Pasakysiu paprastai, kam virs 50-55m, susirinkit daiktus ,ir lauk is savivaldybes su visom savo mintim, atleiskit vietas jaunimui, ka jus darot? kokius cirkus kreciat cia????O jei issivaizduojat ,kad tokie saunuoliai pensininkai esat, pateikit ,ka padaret visoumenei per tiek metu?aisku neskaitant ziedu kur uz milijonus daret, ilgiau valdzioj sedesit, mieste isvis nieko nebeliks, normalus pabaigs isvaziuot. Baisu kas vyksta!!!!!!!!

Savivaldybės gyventoja
Savivaldybės gyventoja
2018 18 sausio 9:58

Geriau , kad tokių , kaip Vilimas ir Rancevas , mūsų savivaldybėje nebeatsirastų , nes jokio skaidrumo jų politikoje nėra ir mums rajono gyventojams bediskutuojant , net nemalonu girdėti žmonių bėdas , jų kvailų užsispirimų dėka.

Kam kas
Kam kas
2018 18 sausio 9:46

Jaigu tau atrodo , kad vienintelis politikas vilimas , tai tada geriau nieko.

Obelietis
Obelietis
2018 18 sausio 9:13

Ką jūs kalbate, nėra protingų žmonių, o Obelių gulbė, arba anka pulimiočica, štai kur mūsų elitas. Pretenduoja į bet kurias pareigas ir ne tik mūsų rajone. Mano manymu, kol valdininkai dirbs partijoms, o ne žmonėms tvarkos tikrai nebus. Gaila Valerijaus.

jonas 2
jonas 2
2018 18 sausio 8:15

Išsigąsti čia reikėtų mums – nes naujojoje kolicijoje kompetetingų asmenų praktiškai nėra. Įdomu, ar ką ras į laisvus postus. Labai tikiuosi, kad tai nebus iš tų, kurie matomi nuotraukose. Nieko nenuveikę, niekur netikę ir nieko nepesiekę. Pakeitę šimtus darboviečių ir dešimtis partijų. O apie konservatorių puikybę ir intelekto stoką jau išvis nekalbu.

Mauzeris
Mauzeris
2018 18 sausio 8:00

Man tai foto primena Afrikos savana, kur Vagonis geopardas, o like hienos

jonas
jonas
2018 18 sausio 7:49

Nuotraukų galerijoje veideliai tokie, kad atrodo ne daugumą suformavo, bet išsigando gavę valdžią ir nebežino ką su ja daryti.
Iš visų kandidatų, gal Burnickas ir gali užimti Vilimo vietą… O Rancevo atstatydinimas, didžiausia klaida kokią gali padaryti didžioji naujoji dauguma.

Šluota
Šluota
2018 18 sausio 0:01

Į mišką malkų kirst tokius savivaldybės darbuotojus , o ne vaikų darželiuose etatų ieškot.

Žinanti
Žinanti
2018 17 sausio 23:40

R. Valerijus dabar galės juristės pavaduotoju dirbt -jie taip sutarė , nors ir principingai neteisingai yra sprendimų priėmę.

Petras
Petras
2018 17 sausio 23:33

Rokiski valdo KGB rezervistai ir ju artimieji (desineje, kaireje), kurie neturi jokios ideologijos. Tai sisteminis reikaliukas, kaip garsios Vanagaites

Varelijui
Varelijui
2018 17 sausio 22:55

#merasValerijus2019

Aldona
Aldona
2018 17 sausio 21:49

Man tai labiausiai patinka dėl administracijos direktoriaus.Gal ir pas mus rajone pagaliau pasibaigs konkursai.kai dar net nepaskelbus visi jau žino kas laimės.Net pradėjo niekas į juos nebeiti,laimi vienas iš vieno.

Smalsutis
2018 17 sausio 19:18

Ar posėdyje bus panaudotas baisusis ginklas – televizijų reporteriai?

kas
kas
2018 17 sausio 19:17

Vienintilis tikras politikas savivaldybėje- Vilimas. ,,Naujojoje daugumoje” nė vieno verto ten būti.

Ruta
Ruta
2018 17 sausio 19:14

A dar liko koks darželio postas Vilimui?

kvailas poelgis
kvailas poelgis
2018 17 sausio 19:10

Atsikratė protingo žmogaus, kad neiškiltų jų pačių nesugebėjimas dirbti. Administracijos direktorius būtų jiems kaip krislas akyje.

Smalsutis
2018 17 sausio 19:00

O vicemero patarėjas liks dirbti?

Rinkėjas
Rinkėjas
2018 17 sausio 18:14

Balsuoji , kad turėtum kompetetingą valdžią , rūpimų klausimų išsprendimui , kurie išlaikomi mokesčių mokėtojų , o jie priima priešiškus sprendimus, tiesiog pasityčiodami. Skaitau reikia lauk varyti ir kuo greičiau tokius , dėl jų padarytų galimai piktybiškų sprendimų , jiems patiems pamąstymui likusio gyvenimo kely.

Turėjau reikalų
Turėjau reikalų
2018 17 sausio 17:41

Seniai juos reikėjo atleisti , abu kaip reikent pasišikę.

Tai patyrę
Tai patyrę
2018 17 sausio 17:02

Prisimink ir ilgam vilimai , laqzda juk turi du galus ir antras galas visada duoda daug skaudžiau , kol to nepatiri turbūt nelabai ir supranti , bet dabar tikriausiai turėsi pripažint ir atminsi iki grabo lentos , ką reiškia atleisti kitus , kai tau netgi nepriklauso ten kištis ir be jokio pagrindo.

Neviltis
Neviltis
2018 17 sausio 16:35

“Naujoji” dauguma – Tarvydis, Lukošiūnas, Maželis, Burnickas, Meškauskienė. plius išverstakailis Vagonis. “Super”. Laukime daug cirkų ir melo.

Palaikanti
Palaikanti
2018 17 sausio 15:57

Čia ambicijos ir principai žaidžia. Egidijau, laikykis, kas tave pažįsta, žino, koks žmogus esi iš tiesų – protingas, mąstantis, dirbantis

Agota
Agota
2018 17 sausio 15:13

Kodėl savivaldybėj nereikia protingų žmonių? Suklydot, oi suklydot dėl administracijos direktoriaus

Znaika
Znaika
2018 17 sausio 14:08

Dėl direktoriaus suklydot… 🙁

Rekomenduojami video: