Postais paramstyta valdžios „saldžioji porelė“ Antanas Vagonis (kairėje) ir Egidijus Vilimas nesubyrėjo. A. Minkevičienės nuotr.

Pagal protokolus?

Interpeliaciją vicemerui inicijavusi tarybos opozicija pateikė daugybę motyvų – priekaištų dėl vicemero kuruojamų švietimo, sporto, sveikatos įstaigų valdymo ir administravimo trūkumų, praktikuojamų politinių protekcijų proteguojant savus į kuruojamų įstaigų vadovų postus, vicemero neetiško bendravimo stiliaus ir kt. E. Vilimas interpeliacijos motyvus vadino nepagrįstais, šmeižikiškais.

Danguolė Kondratenkienė tarybos nario mandatą iškeitė į politinį postą. A. Minkevičienės nuotr.

Paskelbus balsavimą E. Vilimą palaikantieji prie balsavimo urnos demonstratyviai nėjo. Iš 25 posėdyje dalyvavusių tarybos narių balsavime dėl interpeliacijos (ją inicijavo 9 opozicijos nariai),  dalyvavo 11, 10 iš jų  interpeliacijai pritarė. Balsavimas vyko, kaip sakė opozicijoje dirbantis ir balsavimo komisijos pirmininku išrinktas Gintaras Girštautas, pagal sudarytus „slaptuosius protokolus“: prieš tarybos posėdį valdantieji asmeniškai pasirašė naują koalicijos sutartį, kurioje nurodyta, kokie politiniai postai kuriai partija priklauso, ir pavardės partiečių, kurie šiuose postuose turi būti.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MikrofonasKomitetasSmalsutisPetkasenele 80 metu studente Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mikrofonas
Mikrofonas

Ir kuo nusikalto mikrofonas, kad ji sitaip

Smalsutis

Smalsutis Komitetui
Tokiu atveji\u ji labai tinkamą į Seimą.

Komitetas
Komitetas

Garsiai kalbama, kad seselė Kondratenkienė gaudavo PASPC priedus 200 EU, atėmus juos iš stomatologijos kabinetų, tikrą bolševikų dainelė ,atimk ir saviems padalink… Tiek net gydytojai negauna algos PASPC

Smalsutis

Degalinėje jau nusipirkau laikraštį ir perskaičiau visą straipsnį. Man tai labai patiko, kad opozicija paerzino merą ir patampė už ūsų vicemerą. Ta proga net gero konjako išgėriau.

Petka
Petka

Jeigu nebutu parasyta , tai pagalvociau, kad tai Anka Pulemiocica ale ir panasumas, ta irgi su 3 klasem vadovavo…

senele 80 metu studente
senele 80 metu studente

Dabar administracija (direktorius ir pavaduotoja)sudaro studentai veteranai. Po mokyklos nesugebejo baigti aukstojo mokslo, o i senatve … po 20 metu paprotingejo… visiems zinoma kaip, tai didziule geda visiems… ir nelaime…

Bevardis
Bevardis

Gal galite paviesinti nebalsavusiuju pavardes