15 min.lt nuotr.

Gausiai

Iš viso bus organizuota 21 stovykla: 8 stacionarios, 8 dieninės ir 5 turistinės (su nakvynėmis). Jose pareiškė norą dalyvauti 728 vaikai. Daugiausiai susirinko į VšĮ Rokiškio jaunimo centro organizuojamą stovyklą „Vasara 2020“ (131 moksleivis), į Kūno kultūros ir sporto centro „Aukime sveiki“ (93), į Pandėlio gimnazijos „Pašėlusi vasara“ (48), į Rokiškio kultūros centro „Kūrybiška vasara“ ir Juozo Tūbelio progimnazijos jaunųjų ūkininkų ratelio EKO-VITA stovyklą „Tiems, kurie veiksmo nebijo 2020“ (po 45).

Nemažą būrį surinko „Gelbėkit vaikus“ Rokiškio vaikų dienos centras. Taip pat stovyklas rengia Obelių, Juodupės, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos, Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“, Rokiškio pagrindinė mokykla, VšĮ „Sportuokime kartu“, Rokiškio dziudo ir sambo klubas „Torris“, Panemunėlio mokykla-daugiafunkcis centras, VšĮ Rokiškio šiuolaikinė mokykla, Obelių socialinių paslaugų namai, Juodupės lopšelis-darželis, rajono Jaunųjų ūkininkų asociacija, Kriaunų vaikų dienos centras „Pas maltiečius“, Rudolfo Lymano muzikos mokykla ir Senamiesčio progimnazija. Kai kurios iš jų organizuojamos ne vieną pamainą arba vyks spalio mėnesį. Trumpiausiai bus poilsiaujama tris dienas.

Atseikėjo vos ne šimtą procentų

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Kniazytė teigė, kad šįmet dėl karantino stovyklos skelbtos neįprastai vėlai. Svarstyta jų visai nerengti, tačiau sugundė valstybės skiriami dideli pinigai, be to, švelnėjo karantino reikalavimai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie