Asociatyvi nuotr.

VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Rokiškio vaikų dienos centro vadovė Anfisa Silivanova informavo, kad dviejų centrų – Juodupėje „Vyžuonėlio“ ir Senamiesčio progimnazijoje veikiančios „Vaivorykštės“ – projektai jau gavo finansavimą. „Vaivorykštei“ skirta 16 tūkst. eurų, o „Vyžuonėliui“ – 11 tūkst. 500 eurų. Pastarąjį lanko mažiau vaikų, todėl ir finansavimas mažesnis. Abu dienos centrai gavo tiek lėšų, kiek ir prašė. Tiesa, pinigai kol kas tik popieriuje.

Į rezervinių projektų sąrašą įtraukti Pandėlio vaikų dienos centro „Noriu būti mylimas“ ir Rokiškio vaikų dienos centro „Ąžuolėlis“ projektai. Vadovė A. Silivanova tikisi, kad jie gaus visą finansavimą, t. y. po 16 tūkst. eurų, kurie ir numatyti projektuose. Tai paaiškės balandžio pradžioje.

Vaikų dienos centrų darbuotojai kol kas dirba savanoriškai arba ima nemokamų atostogų. Pasak vadovės, už tą laikotarpį darbuotojams bus atlyginta.

Prie centrų išlaikymo 10 proc. lėšų prisideda savivaldybė – sumoka už komunalines paslaugas, suteikia galimybę išvykti į kelionę ir kt. Ši suma skaičiuojama nuo lėšų, gautų už projektą.

Rokiškio rajone veikia keturi vaikų dienos centrai, kuriuose teikiamos socialinės priežiūros paslaugos vaikams. Jie veikia Rokiškyje ir  Pandėlyje, o prieš metus toks centras atvėrė duris Juodupėje.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie