blank
Salų dvaro archyvo nuotr.

Vienintelis toks rajone?

Salų dvaro kūrybos ir laisvalaikio rezidencijoje įrengtas siaubo rūsys, jo lankytojai galės ne tik pasidaryti šiurpių nuotraukų, bet ir išgerti kavos netradicinėje aplinkoje. Rokiškio tautodailininkų asociacijos vadovė Birutė Dapkienė sakė, kad į rūsį jau galima užsukti, jis veiks iki lapkričio 6-osios. Manoma, kad Salų dvaro rūsys – šiuo metu vienintelis toks rajone.

„Manome, kad esame vieninteliai tokie baisuokliai. Tas rūsys anksčiau buvo dar baisesnis, tačiau seniūnija iš jo išvežė visas šiukšles ir metalo laužą, įvairių stiklų ir plastiko atliekų. Jis buvo užgriozdintas iki pat lubų. Sutvarkę erdvę ją išnaudojome“, – pasakojo asociacijos vadovė.

Idėja kilo besitvarkant

Teiravomės tautodailininkės, kaip kilo idėja įrengti tokį rūsį, iš kur sėmėsi idėjų. Pasirodo, kone visos dekoracijos rastos pačiame Salų dvare.

„Idėja įkurti siaubo rūsį atsirado jį tvarkant – jame radome daugybę dujokaukių, tuomet ir sugalvojome jas panaudoti. Dujokaukės mums asocijuojasi su kaukėmis, kurias visi dėvime per pandemiją. Aptikome ir senas duris, kitų detalių, dar ir namuose apsidairėme, ką turime šiai idėjai įgyvendinti, aprengėme manekenus ir iš viso to sukūrėme siaubo rūsį“, – sakė B. Dapkienė.

Siaubas nemokamas

Tautodailininkų asociacijos vadovės teigimu, į siaubo rūsį galima užsukti nemokamai, nėra būtina ir išankstinė registracija. Siaubo rūsys atviras visomis dienomis nuo 10 iki 20 val.

Daugiau informacijos tel. +370 689 51 279.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kritikas
Kritikas
2021 22 spalio 9:54

Pigus komercinis kičas. Kodėl Rokiškio tautodailininkai nesugeba sukurti kažko unikalaus?

Raida
2021 22 spalio 10:47
Reply to  Kritikas

Ateik ir sukurk