blank
Saulė Kazinavičienė ir Vaiva Kirstukienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Bilietus perka ne taip kaip anksčiau

Šiais pandemijos metais festivalis pirmą kartą vyksta neįprastu metu, rudenį. Organizatoriai tikisi, kad pandemijos ribojimai nesutrukdys kaip pernai, ir šešiolika teatrų parodys septyniolika spektaklių. Norintiems pakliūti į teatrą reikalingas galimybių pasas (GP), kaukė viduje rekomenduojama, o salę organizatoriai pagal reikalavimus turi teisę užpildyti šimtu procentų. GP, anot Rokiškio kultūros centro direktorės Vaivos Kirstukienės, bus tikrinami prie įėjimo. Direktorė taip pat pastebėjo, kad išankstinis bilietų pirkimas šiandien yra ne toks, koks būdavo, nes žmonės atsargūs, juk „ir galimybių pasas neapsaugo nuo užsikrėtimo“.

Iškilmingas atidarymas su kviestiniais svečiais šiemet neplanuojamas. „Dėl saugumo darysime kukliau ir ramiau“, – sakė V. Kirstukienė.

Nenori dar didesnės rizikos

Senamiesčio progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė sako, kad pirmiausia paklaus organizatorių, kokios bus sėdėjimo sąlygos. „Jei viskas atitinka higienos reikalavimus, tada klausim tėvų, ar sutinka, nors aš, kaip vadovė, esu prieš tokį rizikavimą. Manau, nerimas normalu. Esant tokiai situacijai tuos vaikus vedžioti kažkur, kur jie sėdės su viso rajono vaikais? Viena vertus, mes turim būti saugūs, kita vertus, kažkam reikia uždirbti. Ką reiškia tas galimybių pasas iki šešiolikos, jei kai kurie vaikai net nesitestuoja. Manau, kad atsakomybė – visų bendras reikalas, kad kuo ilgiau tęstume kontaktinį mokymą, o pelno renginių organizatoriai gali siekti suaugusiųjų renginiais. “, – sakė S. Kazinavičienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments