blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Kaip „Gimtajam…“ sakė bendrovės valdybos pirmininkė, rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vadovė Regina Strumskienė, informacija apie konkursą buvo paskelbta plačiai, todėl šiek tiek netikėta, kad nesulaukta susidomėjimo.

„Tikėjomės bent kelių pretendentų, o dabar turėsime tik vieną pasirinkimą. Valdyba pasirengusi atsakingai išegzaminuoti pretendentą, nes norisi, kad sėkmingai iš minuso iškopusiai bendrovei vadovautų kompetentingas žmogus, turintis ir vadovavimo patirties, ir reikalingų žinių“, – sakė R. Strumskienė.

Kas tas pretendentas, valdybos pirmininkė dar negali atskleisti, teks palaukti gruodžio 20 d., kai rinksis visa valdyba ir dokumentai bus oficialiai atverti. R. Strumskienė tik prasitarė, kad pretendentas vietinis, rokiškietis.

„Jeigu valdybai jo kandidatūra pasirodys tinkama, tuomet bendrovė vadovą turės, jeigu kandidatūra bus atmesta, skelbsime naują konkursą“, – sako R. Strumskienė.

Valdybos pirmininkė taip pat patvirtino, kad bendrovių „Rokiškio komunalininkas“ ir Rokiškio butų ūkis reorganizacijos neatsisakyta. „Reorganizacijai rengiami visi dokumentai, bendrovės bus sujungtos – po sujungimo pagal galiojančius teisės aktus jungtinei bendrovei liks vadovauti „Rokiškio komunalininko“ direktorius“, – teigė R. Strumskienė.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 17 gruodžio 21:42

Negirdeta nematyta skelbimo atidaryto

Vardas
Vardas
2021 16 gruodžio 21:04

Kas matė darbo skelbimą?

Jurgis
Jurgis
2021 15 gruodžio 8:13

kuris buvo numatytas , tas ir panoro