Vytautas Saulis. Asmeninio archyvo nuotr.
Vytautas Saulis. Asmeninio archyvo nuotr.

„Posėdžiaujame, „krapštome“ ateinančių metų biudžetą. Dovanų ar ko nors įspūdingo išeinantiesiems, matyt, nebus. Po vienos kadencijos įteikė taurę su visų parlamentarų pavardėmis. Tik nepamenu, ar tai buvo Seimo, ar mūsų partijos frakcijos dovana“, – besibaigiančios kadencijos darbus komentavo Seimą paliekantis V. Saulis.

Paklaustas, ar imtųsi vadovauti rajono socialdemokratams, ateinantį pavasarį rinksiantiems skyriaus pirmininką (skyriaus vadovybės rinkimai vyksta kas dveji metai), patyręs politikas tokios galimybės sakė net nesvarstysiąs, net jei ir pasiūlytų. Tokio apsisprendimo motyvai – dalies skyriaus bičiulių priešprieša, demonstruota per skyriaus kandidatų į Seimą atrankos procesą bei agitacinę kampaniją, kurios metu V. Saulis neturėjo didesnio partiečių palaikymo, nesulaukė jų pagalbos.

Ar buvo skaudu, kad rinkėjai antrajame ture jį smarkiai „nutupdė“? Apie tai – ketvirtadienio GR

azija

9
Rašyti komentarą

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
nepartine:)Rūtakitas rinkėjasRinkėjasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
nepartine:)
nepartine:)

Gerai pazistu p. Vytauta ir tikrai nesutinku, kad jo pasisakymas tai partieciu uzgauliojimas ar drabstymasis purvais. Tiesiog sis santurus zmogus, manau, galiausiai ikvepe gryno oro ir atejo laikas issakyti, kas buvo senai aisku ir matyti- tiksliau graziai slepiama po veidmainiskumo kauke, laikant spyga didele ir riebia Vytautui uz nugaros!
Skyriaus vadas ir ponas meras turi valdyt savo arogancija, nes liks, ar jau liko, visiskas 0 is socdemu!
Vytautai, pailsek nuo viso surmulio ir islik zmogum – tokiu koks visad buvai!

Rūta
Rūta

Manau, aistros nurims ir pralaimėjimo kartėlis išsisklaidys, o gyvenimas, net ir nebūnant Seimo nariu, tęsis toliau ir bus labai įdomus ir turiningas, didžiausios sėkmės! Iš dalies sutinku ir su Rinkėjo nuomone, ką, būkim biedni, bet teisingi, išsakė rokiškėnų balsai. Rietenos partinos viduje aiškiai matyti tiek Vilniaus, tiek žemesniu lygmeniu, tačiau tikėkimės, kad nesėkmės užaugins naujus lyderius partijoje, sugebančius suvienyti partijos bičiulius.
Kaip ten bebūtų, vargu ar pavyks kam pakartoti Vytauto dirbtų Seime kadancijų skaičių, tikrai ne kiekvienam likimas duoda dirbti tokį išskirtinį darba tokį ilgą laiką…

kitas rinkėjas
kitas rinkėjas

nėra namų be dūmų, taip pat ir partijos – atrodo visos skirtingos, visos gražiai kalba ir meluoja… todėl abu kartus balsavau ne už partija o už žmogų, t.y. už Vytautą…bet Vytautai reikia mokėti ir pralaimėti – LABAI NEGRAŽIAI elgiatės po balsavimo…kam dabar reikia dergt purvais ir savo partiečius ir laimėjusi kandidatą????? tai tikrai jums nepriduoda garbės, manau dabar ne mano vieno nuomonė pasikeitė apie jus…o mes tiek metu jumis tikėjome…

Rinkėjas
Rinkėjas

Tikrai labai gerbiu Vytautą kaip žmogų ir kaip seimo narį, tik dėje jis pats ėjo link to, kad jo nebeišrinktų sekančiai kadencijai. Per pastaruosius keletą metų, susitikimuose su gyventojais, kaip nujausdamas, dažnai kalbėdavo, kad tai jo paskutinė kadencija ir tik prieš gerą pusmetį nustojo taip kalbėt. Klausantis jo kalbų, ausylesnis rinkėjas tikrai pastebėjo, jog kalbos, pažadai ir kai kurie sau prisiskirami nuopelnai pradėjo skirtis nuo realybės ir kartotis. Visi žino, kad visi politikai daugiau ar mažiau yra melagiai ir pažadukai, tačiau šiuo atveju rinkėjui tiesiog pabodo matyti ir klausytis tą patį veidą, juo labiau pradėjusį painiotis pažaduose ir nuveiktuose darbuose.… Skaityti daugiau »

Smalsutis

Bet už tai buvo palaikymas iš partijos bičiulio mero ir ne partijos bičiulio dekano.

Don
Don

ATE Socdemai!!!

Dun dun dukas
Dun dun dukas

Liudnoka gulbes giesme

Linas
Linas

Aisku dabar visi kalti. Gal laikas sustoti buvo.

jonas
jonas

I pensija anukus ziureti…