blank
A. Stanio nuotr.

– Gal galite trumpai apie save papasakoti?

– Esu vietinis, rokiškėnas. Baigiau tuometinę Rokiškio „Romuvos“ gimnaziją, vėliau išvykau studijuoti keleriems metams į Vilnių, kur baigiau Gedimino technikos universitetą. Šiuo metu dirbu akcinėje bendrovėje „Rokiškio komunalininkas“ direktoriaus pavaduotoju.

– Kokie jūsų siekiai taryboje? Gal turite klausimų, kuriuos norėtumėte pajudinti?

– Priklausau Biudžeto, finansų ir verslo komitetui. Todėl daugiausia dėmesio skirsiu su šiuo komitetu susijusiems klausimams.

Taip pat man rūpi sportas. Turime daug gerai krepšinį žaidžiančių žmonių, taip pat ledo ritulio žaidėjų, atstovaujančių Lietuvos rinktinei. Todėl kalbėsime su sporto visuomenės atstovais, kuo savivaldybė galėtų prisidėti prie dar geresnių rezultatų. Juo labiau kad turėsime naują daugiafunkcę sporto salę, todėl norėtųsi, kad Rokiškis taptų ir sporto traukos centru, o gyventojai džiaugtųsi stebėdami varžybas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2023 12 gegužės 10:29

sportas gerai,bet būtų malonu ,kad gerėtų ir tiesioginio darbo kokybė nes sujungus butų ūkį ir komunaliniką tikimės realių darbų daugiau negu esama dabar

Antanas
Antanas
2023 16 gegužės 20:16
Atsakinėti į  ditė

Sportas gerai. Bet kaip pavaduotojas sujunktu imoniu galetu pasidometi gruodžio gatves garažais mokestis ateina uz šiukšles o konteineriu nera jiau vos nemetai tai kam renkamas mokestis užora ir stumdo viens nuo kito kaltu nera

Rekomenduojami video: