blank
(ELTA) nuotr.

„Manau, kad apie tai anksti kalbėti. Mes turime tas priemones, kurias šiandieną svarstysime Seime ir, manyčiau, kad pirmiausiai turėtume išbandyti jas“, – žurnalistams Seime teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė atkreipia dėmesį, kad Lietuva šiandien yra viena iš tų Europos šalių, kur COVID-19 ribojimai yra pakankamai švelnūs. Tačiau, pasak jos, visgi tam tikrų priemonių yra būtina imtis.

„Tam tikrų priemonių, žinoma, mes turime imtis. Mokami testai darbuotojams, kurie turėdami galimybę pasiskiepyti, raginami pasiskiepyti vis dėlto priima kitą sprendimą, manau, yra viena iš tų priemonių, kuri yra pasverta. Ir tikiuosi, kad šiandieną Seimas jam pritars“, – sakė ji.

ELTA primena, kad Seimas antradienį turėtų apsispręsti dėl Vyriausybės teikiamų Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų priėmimo, kuriomis siūloma, kad dėl COVID-19 profilaktiškai testuotis privalantys darbuotojai tai darytų savo lėšomis.

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo, kad Seimui pritarus šis pakeitimas įsigaliotų nuo gruodžio 1 d.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments