Daugelis gyventojų apie tokių parkų egzistavimą sužinojo tik iš spaudos. J. Kačerausko nuotr.

Įspūdingos sumos

Per kelerius metus Lietuvoje kaip grybų miškuose pridygo poilsiaviečių. Visos labai panašios: medinės skulptūros, atrakcionai, daug tualetų, net tvenkiniai viduryje miško. Prie kai kurių parkų, net ir žinant kelią, privažiuoti automobiliu – sėkmės reikalas.

Birželį „Gimtasis…“ apsilankė trijuose rajono parkuose, tačiau jų yra kur kas daugiau… Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) redakcijai pateikė visus įgyvendintus projektus ir įvardijo jų sumas. Anot NMA Komunikacijos skyriaus Viešųjų ryšių poskyrio vedėjos Aistės Kanevičienės, ne mažiau kaip 10 proc. projekto išlaidų turėjo pridėti pats paramos gavėjas. Tiesa, ne visos lėšos ne visiems paramos gavėjams buvo išmokėtos dėl tam tikrų pažeidimų.

Beveik visi parkai sulaukė po 100 tūkst. eurų paramos. Miško sklypo, esančio Kurkliečių kaime (Jūžintų sen.), pritaikymo rekreacijai projektui skirta 99 tūkst. 597,43 Eur. Pelno nesiekiančios investicijos miškuose buvo tokios: Dauliūnų kaime (Jūžintų sen.) – 99 tūkst. 753,82, Palūšnių – 98 tūkst. 997,91. Rekreacinė infrastruktūra L. Gliožerienės miške Dauliūnuose įrengta už 96 tūkst. 443,18, Kurkliečiuose – už 98 tūkst. 945,78 eurų.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Smalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Ar bus premija už ES pinigų melžimą?