Ūkio ir viešosios tvarkos skyriaus pavaduotojo konkursą laimėjusi Dalia Zibolienė šmaikštavo, jog liaudies patarlė pasitvirtino – trečias kartas nemelavo... A. Minkevičienės nuotr.

D. Zibolienė „Gimtajame…“ dirbo 27 metus, kuravo socialinę, teisėsaugos, valdžios ir politikos sritis. Ji turi socialinio darbo bakalauro laipsnį.

„Socialinis darbas man labai patinka. Tik blogai, kad mano darbo vieta Panemunėlio seniūnijoje yra laikina. Džiaugiuosi, kad pavyko laimėti, labai atsibodo studijuoti įstatymus ir kitus dokumentus, reikalingus išmanyti konkursų į valstybės tarnybą pretendentams. Pirmiausia paskambinsiu vyrui ir dukrai“, – karjeros pokyčių priežastis ir užplūdusias emocijas pakomentavo konkurso laimėtoja. Sužinojusi rezultatą, ji neslėpė jaudulio, nes į valstybės tarnybą pretendavo trečią kartą, kuris ir atnešė sėkmę.

Per tris dienas konkurso rezultatus galima apskųsti. Jeigu skundų nebus, Ūkio ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja ji galės pradėti dirbti, kai savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas sulauks specialiųjų tarnybų pažymos apie konkurso laimėtojos tinkamumą dirbti valstybės tarnyboje.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie