blank
GR archyvo nuotr.

Portalo skaitytojai ir komisijos nariai galėjo rinkti vyrus keliose kategorijose: versliausias, sportiškiausias, stilingiausias ir džentelmeniškiausias. Iš viso šiuose rinkimuose dalyvavo 42 gerai Lietuvoje žinomi vyrai. P. Šiaučiūnas buvo pasiūlytas versliausio vyro kategorijoje ir jau nuo pat pradžių atitrūko balsų skaičiumi ir nepaleido pirmosios vietos. Maža to, susumavus balsus akivaizdžia persvara P. Šiaučiūnas tapo ne tik versliausio vyro kategorijos nugalėtoju, bet ir bendros „Metų vyro“ kategorijos nugalėtoju.

„Kaip ir niekas nepasikeitė, ten pat ir tą patį darau, ir tiek. Tai žmonės nusprendė mane nominuoti ir patys balsavo už mane. Man teliko stebėti, kaip vienbalsiai tapau laimėtoju. Smagu, kad turiu tiek palaikymo, esu už tai labai dėkingas.

Iš pradžių pasirodė keista, kad buvau nominuotas kaip verslus žmogus, nes nesu verslininkas, tokiu savęs nelaikiau ir niekada verslo nedariau. Tiesiog imuosi daugybės įvairių sau įdomių veiklų ir stengiuosi džiaugtis jomis ir gyvenimu. Dedu daug pastangų ir niekada negalvoju, kad tik man vienam tai būtų skirta, tai, ko gero, todėl sulaukiu tiek susidomėjimo ir palaikymo. Žiemos ledo trasa, organizuotos Petrinės, nors pirmi metai, bet grandiozinio festivalio dydžio, „Youtube“ dienoraštis, kuris visada papuola į TOP 5 Lietuvoje žiūrimiausių. Turiu daug svajonių ir planų, kurie man įdomūs, bet skirti bendraminčiams. Tam reikia daug finansų. Į veiklas aš žiūriu ne kaip į verslą, o kaip hobį. Tuomet sunku su finansais. Kaip sakant, eisiu sunkiuoju būdu, bet su stipriu palaikymu“, – džiaugiasi P. Šiaučiūnas.

Beje, sportiškiausiu vyrų buvo išrinktas keliautojas Aurimas Valujavičius, stilingiausiu – radijo ir televizijos laidų vedėjas, muzikos prodiuseris Dj Jonas Nainys, džentelmeniškiausiu – TV laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris Rolandas Mackevičius.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Adomas
Adomas
2023 3 gruodžio 14:33

Tai kodėl mano komentarą subrokijot, ar nematėt kaip Šiaučiūno aviną šuva ir šėryklos vilo?

Rekomenduojami video: