Asociatyvi/Virginijaus Stumbrio nuotr.

Degė statiniai ir miškas

Bene didžiausia nelaimė įvyko trečiadienį apie 14.30 val. Uvainių kaime. Čia nuo žolės užsiliepsnojo keturi pastatai. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamasis namas, ūkinis pastatas, garažas ir pirtis. Jie supleškėjo. Ugnis išplito ir į mišką. Keliose vietose jo išdegė apie 60 arų.

Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorius Virgilijus Kulikauskas „Gimtajam…“ teigė, jog gaisro aplinkybės dar neaiškios, jos tiriamos. Neatmetamas nė vienas galimas variantas – nepalankios oro sąlygos ar padegimas.

Pranešė per vėlai

Ketvirtadienį apie 22 val. ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Pandėlio gatvę, kur atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas.

Į nelaimės vietą išskubėjo kelios ugniagesių komandos. Rokiškio gelbėtojai sulaukė pastiprinimo iš Obelių, Panemunėlio, Laibgalių kolegų.

Gaisro metu visiškai sudegė ūkinis pastatas. Gyvenamojo namo šali liepsna skaudžiai nepalietė. Nuo kaitrios ugnies suskilinėjo trys jo plastikiniai langai.

Ugniagesiai nelaimės vietoje apgailestavo apie gaisrą buvę informuoti per vėlai. Tuo metu ugnis jau buvo pasiglemžusi pastato stogą. Anot V. Kulikausko, viena iš nelaimės versijų – padegimas. Šis pastatas liepsnoja ne pirmą kartą. Abejuose gaisruose žmonės nenukentėjo.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie