GR archyvo ir pexels nuotr.

Žadėjo kreiptis į teisininkus

Paskutiniame praėjusių metų rajono tarybos posėdyje opozicijai priklausantis politikas Irmantas Tarvydis replikavo, kad rajono savivaldybė pirko traktorių iš įmonės, kurioje dirba mero Ramūno Godeliausko sūnus. Suabejota, ar toks veiksmas nesikerta su viešaisiais ir privačiais interesais. Meras pavadino tai šmeižtu ir žadėjo kreiptis į teisininkus.

Traktorius buvo nupirktas Pandėlio seniūnijai.

Opozicija kreipėsi

Sausio pradžioje rajono tarybos opozicijoje dirbantys politikai pateikė prašymą VTEK, kad šioji įvertintų Rokiškio mero elgesį Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo požiūriu. „Meras viešojoje deklaracijoje nedeklaravo santykio su sūnumi, kuris dirba UAB „Dojus argo“ regiono pardavimų projekto vadovu. Tuo tarpu Rokiškio rajono savivaldybė iš šios įmonės 2023 metais pirko traktorių (sandorio suma – 77270,60 Eur) ir siego valytuvą (suma 8954 Eur)“, – etikos saugotojams rašė opozicija.

Nerado teisinio pagrindo

Šią savaitę  politikai sulaukė VTEK atsakymo, kuriame rašoma, „kad komisija neturi teisinio pagrindo tyrimui dėl R. Godeliausko elgesio atitikties įstatymo nuostatoms atlikti“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
WAwajė
WAwajė
2024 2 vasario 14:46

Valio teisingumui! Vėl apsisisiojo batus apazicija

Rekomenduojami video: