blank

Buvusi TVIC direktorė Lina Valotkienė dar praėjusių metų spalio mėnesį pranešė paliekanti pareigas. Tuomet laikinai jas pradėjo eiti kolegė Asta Mikalajūnienė.

Vasario pradžioje skelbtas konkursas TVIC direktoriaus pareigoms užimti neįvyko, kaip ir antrasis, kuris baigėsi kovo 14-ąją. Abu kartus neatsirado nė vieno pretendento šiai vietai užimti.

„Antrasis konkursas irgi neįvyko. Kiek žinau, neatsirado pretendentų, ieškosime toliau. Kaip suprantu, kažkas nevilioja, todėl bandysime aiškintis, ieškoti problemų – ar tai atlyginimo, ar darbo specifikos klausimas – kodėl nėra norinčiųjų“, – komentavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rokiškietė
Rokiškietė
2023 17 kovo 7:11

Centro direktoriui, kaip ir kiekvienam biudžetinės įstaigos vadovui, tenka didžiulis atsakomybės krūvis: vien kiek (veiklos, įsivertinimo ir kt.) ataskaitų reikia parengti ir viešai apginti prieš Tarybą kiekvienais metais.
Be to, centras atsakingas ne tik už turizmo, bet ir verslo plėtrą. Tikrai reikia gerai suprasti šių sričių ypatumus.
Pretenduočiau, bet neatitinku vieno reikalavimo.

Smalsutis
2023 15 kovo 15:52

Prijunkite turizmo centrą prie muziejaus ar bibliotekos, tai ir direktorė bus ir lėšos susitaupys, o spiečių paleiskite pas bites.

TTT FF
TTT FF
2023 17 kovo 6:59
Atsakinėti į  Smalsutis

Atvirkščiai muziejų tektų jungti prie centro 😉

Paskutinį kartą redagavo 6 Mėnesiai Prieš TTT FF

Rekomenduojami video: