Pasibaigė vasaros turizmo sezonas. Kaip sekėsi Rokiškio rajonui? Ar nemažėja turistų srautų?

– Visus skaičius ir duomenis suvedame metų pabaigoje, bet jau matome, kad turistų srautas auga, o kelionės, ypač savaitgalinės, į mūsų rajoną vis dar tęsiasi. Tikimės, kad būsime įdomūs ir žiemą, nes vėl veiks pernai startavusi ir populiarumo sulaukusi Kalėdų Senelio rezidencija, kuri į rajoną pritraukė nemažai turistų.

Kas Rokiškio rajone turistus domino labiausiai? Kuo galime didžiuotis?

– Be abejo, galime didžiuotis dvarų kultūra. Rokiškio dvaras jau ne pirmus metus – vienas lankomiausių ne tik mūsų rajone, o šiemet nepaprasto populiarumo sulaukė Ilzenbergo ir Gačionių dvarai, kurie atitinka vis populiarėjančio „lėtojo turizmo“, skatinančio neskubant mėgautis gamta, maistu, stilių. Beveik visi turistų užklausimai sukosi apie šiuos dvarus.

Siekiam „įveiklinti“ ir ne mažiau žavų savo dvasia Salų dvarą, tik šiemet dėl filmavimo projektų turizmas ten nesiplėtojo. Salų dvare kuriame Tradicinių amatų centrą. Įrengsime siuvinėjimo, medinių žaislų, savaskambių medinių instrumentų, vytelių pynimo, juodosios ir raugo keramikos edukacines dirbtuves.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Valdas
Valdas
2017 1 spalio 22:58

O tu bombi tai išvis apgailėtinas,tik į krūmus slėptis.

Bombis
Bombis
2017 30 rugsėjo 9:08

Apgailetinas TIC, kaip ir jo vadove

Rimas
Rimas
2017 29 rugsėjo 18:07

Netiesa. Apgyvendinimo istaigos apytuštės, atsakingai sakau, ieškojau mažiausios kainos šiam savaitgaliui klasės susitikimui. Suderėjom už 5 eur žmogui. Reikia panelei ne ekraną čiupinėt o galvą pasukti, kuo rajonas įdomus ir mokytis kaip jį geriau pristatyti, ir ne tik lietuviškai.

Rekomenduojami video: