Ne turgaus dienomis A. Strazdelio gatvė tuščia. J. Kačerausko nuotr.

„Gimtojo…“ redakciją pasiekė turgaus prekeivio laiškas. Jame žmogus išdėstė, jo akimis, opią problemą. „Prie Rokiškio turgavietės turgaus dienomis automobiliai statomi vienoje gatvės pusėje. Pats turgus yra kitoje pusėje. Čia nėra jokios pėsčiųjų perėjos, jokio greitį ribojančio ženklo. Vairuotojai, privažiavę prie turgavietės, turi palikti mašinas ir kirsti gatvę pėstiesiems nenustatytoje vietoje. Tai pavojinga ir pažeidžia Kelių eismo taisykles. Šioje vietoje būtina riboti greitį, įrengti kalnelius ar numatyti pėsčiųjų perėją“, – dėstė turgaus prekeivis.

Rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniojo tyrėjo Rimgaudo Šliko teigimu, ne bet kur mieste gali atsirasti pėsčiųjų perėjos ar greičio ribojimo ženklai. „Netoli minėtos vietos yra perėja, saugumo kalnelis. O žmonės įsigudrina gatvę kirsti kažin kur. Ką tuomet pakeisi? Reikia vairuotojų ir pėsčiųjų sąmoningumo“, – sakė R. Šlikas, rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos narys.

Anot pašnekovo, saugumui minėtoje vietoje užtikrinti pirmiausia reikia naujų šaligatvių ir automobilių stovėjimo aikštelių. R. Šlikas tikino, jog komisija šia tema diskutavo.

bangenis

6
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NepyktybinisSenukasKalnelisJonasDalius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nepyktybinis
Nepyktybinis

Prie ko čia bloga policija? Kur logika perėjai jei nėra šaligatvių. Gali nueiti iki degalinės, ten yra perėja. Ir yra paprastas sprendimas, uždrausti parkuoti automobilius priešingoje kelio pusėje.

Kalnelis
Kalnelis

Iš trijų protingas vienas komentaras- Daliaus. Matyt tiek procentų ir visuomenėje yra mąstančių. Siūlymas apribojimams tikrai ne turgaus prekeivio- kokio nors valdininko noras pavaizduot kad dirba- kas kad siūlo kvailus sprendimus. Gal tikrai kaip seniau komentatorius rašė- Rokiškiui šimtmečio proga šimtą kalnelių!! Prie kalnelio pakabinti sumanytojo pavardę- žmonės turi žinot bukiausių sprendimų priėmėjus. Sustokit minutei kitai prie senukų pc- aplinkelyje sunkiasvorės mašinos turi vos judėdamos kalnelius pravažiuot, užtai už jų įsibėgėjimui palieka gerą dozę dūmų ir teršalų. Beje kelių sąlygose numatyta kad kalnelį nelaužant mašinos turi pravažiuot tame ruože leistinu greičiu. Gal kalnelių autoriai su meru priešakyje galėtų pravažiuot tuos… Skaityti daugiau »

Senukas
Senukas

O kažkas ir gyvena prie tų kalnelių, tai ne tik tarša,bet ir kokį garsą sukelia sunkesvores mašinos. Dėkoju tam sumanytojui, kuris panorėjo kalnelių, ačiū

Jonas
Jonas

Ir kam tas turgus reikalingas.pagalvojo „pareigunas“. svarbiausia transportas,zmones po to.B

Jonas
Jonas

Tai dar vieno abejingo zmogelio abejingumas padariti gera darba net kai tai liecia zmoniu sauguma.susirupina tada kai zuna zmogu ir po to dar teisinasi.

Dalius
Dalius

Kas is to greicio ribojimo jeigu turgaus diena daugiau 30 ten net nepavaziuosi