K. Pabijuto piešinys

Kėdės laisvos

Jūžintų seniūno konkursas buvo paskelbtas dar praėjusių metų pabaigoje, bet seniūnijos vadovas neišrinktas. Be seniūno Jūžintai liko balandyje, kai tarnybą paliko 65-erių sulaukusi Audronė Baltuškaitė. Laikinai seniūnijai vadovauja pavaduotojas Nidijus Aukštikalnis. Laikinieji vadovai dirba ir Kazliškio seniūnijoje, nes kove seniūno pareigas paliko Algirdas Kulys, laimėjęs Pandėlio seniūno konkursą. Pastarosios pareigos laisvos liko, kai ilgametis Pandėlio seniūnas Romualdas Varanius sulaukė 65-erių ir paliko tarnybą.

Obeliams laikinai vadovauja pavaduotoja Aldona Žėkienė. Seniūnas Eugenijus Narkūnas kovo 15 d. atleistas iš tarnybos savivaldybės direktorės Natašos Aleksiejevos įsakymu. Motyvas – seniūno praėjusių metų darbas įvertintas nepatenkinamai, praėjusių metų pabaigoje buvo atliktas seniūnijos veiklos tikrinimas, seniūnui skirta griežta nuobauda. Kol kas E. Narkūnas turi nedarbingumą.

Jam paramą pareiškė per 200 obeliečių bei keletas politikų, su palaikymo raštu buvo kreiptasi į rajono tarybą, tačiau panašu, kad seniūnui posto išsaugoti nepavyks.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SmalsutisPiktaObeliaiReikai sąžiningų seniūnų Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Ne tik šios vietos laisvos. Paskelbtas konkursas ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus (vyriausiojo specialisto) pareigoms užimti. Kas dirbo – išnešė kirvelį, matyt netraukia tokia vieta.

Pikta
Pikta

Geriau pasirūpintų, kad obeliečiai turėtų geriamo vandens ir kanalizacijas, o ne važinėtų per prievartą parašų rinkt!

Obeliai
Obeliai

Pavaduotoja saugo savo kede… Administracijos direktoriui reiketu pasidometi,kodel seniunijos darbuotojai darbo metu, su seniunijos transportu vazineja po kaimus ir spaudzia gyventojus,kad pasirasytu nieko nereiskianti rasta.

Reikai sąžiningų seniūnų
Reikai sąžiningų seniūnų

Kas rinko parašus jūs galvojate galva? Kur būtų galima pamatyti parašų lapus, būtų aišku kurie žmonės dar gyvena „netepsi-nevažiuosi“ principu. Lauk tokius žmones iš postų, kurių nagai į save riečiasi.