J. Kačerausko nuotr.

Negalėdami ilsėtis po vidurnakčio, artimesnių daugiabučių gyventojai  net buvo nuėję aiškintis su renginio apsaugininkais, kurie, savaime suprantama, šiuo atveju niekuo negalėjo padėti. Rokiškėnai teiravosi, ar šiam renginiui buvo gautas leidimas ir kodėl jis organizuotas vos ne iki paryčių. Jų teigimu, net didmiesčiuose koncertai ir šokiai baigiami iki 22 ar 24 val., juose kontroliuojamas triukšmo lygis.

Festivalį „Vasaros naktys“ organizavo Rokiškio kultūros centras. Jo vadovė Vaiva Kirstukienė sakė, kad renginiai buvo organizuojami vadovaujantis rajono savivaldybės tarybos  2010 m. patvirtintomis taisyklėmis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MigleSenukas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Migle
Migle

Atsibudo nepatenkintieji…. po menesio. Nebeliko gal vasara temu, del ko bambeti, tai pagalvojo kas jau buvo. O kai turgelyje kiekviena nakti muzika, alkoholis, “zvengas”, driftas ir visa kita- na ir kas-netrukdo gi, nes nera ka apkaltint tiesiogiai. O cia, matai, yra konkretus objektas-tarsykim.

Senukas
Senukas

Jūs geriau sūrinės triukšmą mažinkite ,o ne dėl trijų vakarų raudokite.kodėl žmonės tyli nežinia ar valdžia negirdi. Kiek db sūrinė naktimis skleidžia?matavo?kur tie skaičiai?