Trys vaisiai – trigubas poveikis

Kiekvienas iš šių skirtingų vaistinių augalų organizmui yra naudingas savaip, tačiau kartu jie sudaro veiksmingą papildą Triphala. Šis energijos teikiantis papildas yra puikiai įsisavinamas organizmo ir naikina laisvuosius radikalus bei toksinus, kurie sukelia daugybę problemų. Skatindama geresnį virškinimą, Triphala stiprina jutiminius organus, įskaitant akis ir skonio receptorius. Manoma, kad tai yra vienas iš švelniausių, tačiau efektyviausių vidurius laisvinančių preparatų, esančių holistinėje rinkoje. Ajurvedos gydytojai labai vertina šį papildą ir rekomenduoja jį naudoti kasdien.

Trys vaisiai, įtraukti gaminant Triphala, taip pat žinomi dėl savo individualaus poveikio:

Amalaki (Emblica officinalis): stiprina natūralią kepenų ir imuninės sistemos funkciją

Bibhitaki (Terminalia belerica): stiprina kvėpavimo sistemą

Haritaki (Terminalia chebula): padeda pašalinti toksinus, norint išlaikyti sveiką svorį ir gerą savijautą

Detoksikacinės savybės

Be to, kad aprūpina organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis gydomaisiais tikslais, Triphala yra populiarus dėl savo unikalaus gebėjimo švelniai valyti ir detoksikuoti organizmą, tuo pat metu jį papildant ir maitinant.

Triphala yra naudingas sveikatai ir gerovei, pavyzdžiui:

  • Tai yra veiksmingas antioksidantų šaltinis, kuris padeda neutralizuoti laisvųjų radikalų poveikį, palaikant sveiką senėjimą.
  • Padeda natūraliam vidiniam valymuisi
  • Švelniai palaiko reguliarumą
  • Maitina ir atjaunina audinius
  • Stiprina sveiką virškinimą ir absorbciją

Pradėkite savo dieną su GERA KARMA™ DigeZyme + Triphala Complex  ir pajauskite skirtumą savo virškinimo sistemoje ir bendroje savijautoje.

Holistinė sveikata

„Savo komandoje tikime holistiniu požiūriu į sveikatingumą. Gera savijauta reiškia geriausią sveikatos būklę“ – teigia GERA KARMA™ vadovas Andrejus Petruša.  Pasak jo – „tai holistinis fizinės, psichinės ir dvasinės gerovės derinys – sąmoningai pasirenkant gyventi kokybišką gyvenimą. Todėl savo klientams siūlome tik natūralius, 100% grynus produktus, sukurtus skatinti ir palaikyti tikrą jūsų kūno ir proto sveikatą. Natūralios sveikatos ir sveikatingumo kelias yra visą gyvenimą trunkanti kelionė, kuriai reikalinga asmeninė atsakomybė ir įsipareigojimas“.

Kaip Triphala ekstraktas veikia organizmą?

  • Gerina visos apatinės virškinimo sistemos dalies veiklą
  • Reguliuoja atsitiktinį vidurių užkietėjimą, padeda formuoti normalios konsistencijos išmatas bei reguliuoja tuštinimąsi
  • Naudinga pilvo pūtimo, raugėjimo ir dujų kaupimosi atvejais
  • Šalina diskomfortą pilvo srityje
  • Vienas iš patikimiausių ir seniai žinomų Indijos vaisių trio, skirtų valyti ir detoksikuoti organizmą

 

Kas skatina Triphala ekstraktą veikti taip efektyviai?

GERA KARMA™ Triphala ekstrakte dominuojanti taninų grupė, gaunama iš galo ir elago rūgščių, sudaro didelę dalį maistingųjų medžiagų, kurios palaiko normalią apatinės virškinimo sistemos dalies funkciją, veikia vangų virškinimą ir skatinti normalius žarnyno judesius. Žmonėms, kuriems linkę kauptis dujos, taip pat turintys jautrią virškinimo sistemą, vartoti DigeZyme® + Triphala Complex taip pat yra naudinga.

Užs. 955

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie