PK archyvo nuotr.

Nuo ketvirtadienio Rokiškio policija, padedama ugniagesių, šaulių, karių savanorių, sportininkų, vietos bendruomenės, vykdo intensyvią žinomo sporto trenerio paiešką. Policijos prašymu Stirniškio kaimo (Kazliškio sen.) vienoje sodyboje šeštadienio vakare ugniagesiai išpumpavo šulinį. Manyta, kad jame gali būti paslėptas trenerio kūnas, bet jis nerastas. Viena versijų – kūnas gali būti paslėptas šiame pelkėtų ir sunkiai pasiekiamų vietovių kaime.

Pareigūnai turi surinkę įrodymų, liudijančių, kad treneris nužudytas. Kokie jie, policija neatskleidžia, kad nebūtų pakenkta nužudymo bylos tyrimui.

Nepatvirtinta informacija, žmogžudyste įtariamo vyro automobilyje ir namuose rasta kraujo pėdsakų, yra vaizdo kameros įrašų, kaip įtariamasis valo kilimą, o vėliau jį įmeta į tvenkinį.

Trenerį, išugdžiusį ne vieną gabų ledo ritulininką, pastaraisiais metais treniravusį vaikus, gerai pažįstantys kolegos ir sportininkai negali pasakyti, kokie ryšiai galėjo sieti jį ir žmogžudyste įtariamą rokiškėną. Treneris beveik gyveno ledo aikštelėje, jis – šio sporto šakos fanatikas. Kolegos treneriai ir sportininkai sakė niekada negirdėję, kad jis būtų turėjęs reikalų su įtartinais asmenimis ar veikla, todėl iki šiol neturi paaiškinimų, kodėl gabus treneris tapo auka.

Apie žmogžudyste įtariamą rokiškėną jo pažįstamų nuomonės dvejopos. Vieni pasakoja, kad užsienyje uždarbiaujantis vyras darbštus, draugiškas ir nelinkęs smurtauti. Kiti sako, jog išgėręs jis tampa agresyvus. Vienas pavardės viešinti nenorėjęs KKSC treneris sakė, jog žmogžudyste įtariamo rokiškėno KKSC nėra matęs: „Rokiškis mažas, visi vieni kitus čia pažįsta. Gal jie ir draugavo laisvalaikiu, ar turėjo kokių bendrų reikalų.“

Treneris ir jo nužudymu įtariamas vyras, pasakojama, buvo vaikystės draugai. Esą lemtingąją dieną abu buvo įtariamojo sodyboje. Vakare nesulaukę į namus grįžtančio vyro artimieji kreipėsi į policiją. Pareigūnai prašo žmonių, balandžio 16-ąją nuo 00 val. iki 18 val. Žiobiškio, Stirniškio, Kazliškio kaimų apylinkėse pastebėjusių mėlynos spalvos automobilį „VW Sharan“, galbūt netgi užfiksavusių jį vaizdo registratoriais, kuo skubiau paskambinti tel. 112.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: