Redakcijos archyvo nuotr.

Per trečią dieną, įtariama, nužudyto sporto trenerio paieškos kūno rasti nepavyko. Policijos pareigūnams į pagalbą vykdyti paiešką įsijungė šauliai, ugniagesiai, kariai savanoriai, medžiotojai, sportininkai, draugai, kaimynai. Trenerio kūno ieškojo apie 100 žmonių, plačiai žvalgytos apylinkės. Sekmadienį paieška bus tęsiama.

Įtariamojo sodyboje atlikta krata. Pagal rastus įkalčius ir kitas aplinkybes įtariamajam pateikti kaltinimai nužudymu, jis suimtas mėnesiui. Žmogžudyste kaltinamas vyras neatskleidžia, kur paslėptas kūnas.

Liudininkai pasakojo, jog įtariamojo sodybos vaizdo įrašai užfiksavo, kaip žmogžudyste įtariamas vyras grįžta automobiliu, vėl skubiai išvyksta ir grįžta maždaug po poros valandų. Nepatvirtinta informacija tvenkinyje rastas kilimas su kraujo žymėmis, yra įkalčių, kaip prieš tai jis kilimą valo, o po to įmeta.

**

Penktadienio vakare Rokiškį apskriejo baugi žinia – įtariama, kad prieš pora parų kaip į vandenį dingęs sporto treneris gali būti nužudytas.

Rokiškio policijos viršininkas Rimantas Čepulis sakė, jog dingusio vyro ieškoma antrą parą, o viena versijų – jis gali būti nužudytas ir kūnas paslėptas.

Iš trenerio artimos aplinkos yra žinių, kad vienas asmuo esą prisipažino nužudęs, bet nesako, kur kūną paslėpė. Daugiau įvykio detalių pareigūnai kol kas nekomentuoja, vyksta intensyvūs paieškos veiksmai.

Per pirmąją Velykų dieną Rokiškio mieste, savo bute peiliu nužudytas buvęs policijos pareigūnas, dėl žmogžudystės suimtas jo sūnus.

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kur žurnalistai?JXEGZINARasaVidasDff Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kur žurnalistai?
Kur žurnalistai?

Kodėl nėra naujienų? Ką dirba žurnalistai? Šiuo metu su kinologų šunimis šukuojamas Žiobiškio miškas, neva įtariamasis prasitarė. Laikiam info, nuvarykit pasidomėkit, ar oadarydit copy paste nui Lryto ??

Rasa
Rasa

Juokinga antraštė.jokios info..

Vidas
Vidas

Koks kvailas straipsnis, nei vardu, pavardžių jokių detaliu, kam dėti į laikrašti jei nieko neparašo

JXEGZINA
JXEGZINA

Vakar per TV3 viska smulkiai parode ir paaiskino

Zinios
Zinios

Lietuvos rytas nors kažkà parašė, o savo rajono laikraštukai tyli.

Dff
Dff

A. Minkevičienė kaip žurnalistė= 0

Zinios
Zinios

Tai gal atnaujinkit informaciją, kas vyksta, kokių naujienų yra