Kamajų seniūnė Laimutė Vilimavičienė trims dienoms liks be posto – visos teisės „Kuc kuc Kamajuos“ metu perduodamos respublikos prezidentui Vytautui Viliui. A. Minkevičenės nuotr.

Akcentas – kermošius ir įžymybė

Kamajų seniūnė Laimutė Vilimavičienė sakė, jog jie nebeždžioniauja nei Rokiškio, nei Obelių, turinčių savą renginių specifiką. Kamajai nuo seno tvirtai laikosi tradicijos fokusuoti pagrindinį seniūnijos renginį ne į kviestinių žvaigždžių koncertą ar sporto varžybas, o į kermošių, kurio svarbiausias akcentas – baronkytės.

„Turėsime daug visko: penktadienį vyks sporto renginiai, šeštadienį – parodos ir muzikos bei poezijos diena, sporto rungčių ir sportininkų pagerbimas. Bus ir fejerverkai bei diskoteka jaunimui. Na, o sekmadienį paisysime tradicijos: šventinė diena prasidės linksmaturgiu miesto centrinėje aikštėje. Čia suvažiuos iki 100 prekiautojų, nuo augalų iki tautodailės ir įvairiausių skanėstų“, – pasakojo seniūnijos vadovė. Šv. Kazimiero bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Kamajus ir seniūnijos žmones, jų metu vargonuos Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos vargonininkas Justinas Šapola.

„Kasmet į šventę kviečiame bent vieną įžymų kraštietį. Šiemet atvyksta Rudžių kaime gimusios ir augusios rašytojos Alės Rūtos dukra Vijolė Arbas“, – sakė seniūnė ir pridūrė, kad pakviesti ir Kamajams nusipelnę kiti žymūs kraštiečiai.  Šventėje bus naujas akcentas – dokumentinio filmo „Kelionės namo“ premjera (rež. R. Rakauskaitė).

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
UgnėArvydasRita Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ugnė
Ugnė

Kamajams reikia naujo seniūno jau nuo to laiko, kai buvo išrinkta dabartinė. Seniūnė šaltas žmogus, orientuotas į save. Jai nėra įdomu visa, kas neįeina į poreikius, kitų žmonių interesai jai neįdomūs. Ačiū visai senai dirbančiai Kamajų bendruomenės grupei, kuri stengiasi dėl visų renginių ir miestelio kultūrinio gyvenimo. Atrodo, kad seniūnė čia tik dėl dėl savo pareigų pavadinimo.

Arvydas
Arvydas

Po nuotrauka reiktų rašyt „… Kamajų respublikos prezidentu…“

Rita
Rita

Neturi Kamajai tikro šeimininko.Prasideda tamsusis metas,o problemos dėl autobusų stotelės apšvietimo ir švaros lieka neišspręstos.Nugriauta turgelio pastogė,o nieko naujo neatstatyta pačiame centre,kuris atrodo nykiai.Nėra jokių talpų nebereikalingiems tekstilės gaminiams ir kt .Problemos,kurios nerūpi dabartinei seniūnei.