K. Pabijuto pieš.

Kalbasi viešais pareiškimais

Keturių politinių jėgų, dirbančių rajono tarybos daugumoje, lyderiams viešai išreiškus pasitikėjimą konservatoriumi, rajono tarybos nariu Stasiu Meliūnu ir davus pažadą rinkimuose į merus jį remti, rezultato ilgai laukti nereikėjo. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (konservatorių) (TS-LKD) rajono skyriaus pirmininkas Andrius Burnickas, kurį skyrius jau anksčiau patvirtino kandidatu į merus, koalicijos partneriams atkirto taip pat viešu pareiškimu.

Gintaro Girštauto (Laisvės sąjunga (liberalai)), Vytauto Masiulio (Liberalų sąjūdis), Irmanto Tarvydžio (koalicija „Už laisvę augti“) ir Vidmanto Maželio (Darbo partija) pasirašytas viešas raštas dėl S. Meliūno palaikymo, jei konservatoriai iškeltų jį į kandidatus, konservatorių stovykloje sukėlė alergiją.

Po konservatorių Dijanos Meškauskienės ir S. Meliūno apsižodžiavimo feisbuke skyriaus pirmininkas A. Burnickas išplatino viešą kreipimąsi, kuriame išdėstė poziciją dėl siūlymo jį pakeisti kitu kandidatu į merus. A. Burnickas tokį kitų politinių jėgų žingsnį vertino kaip konservatorių vienybės skaldymą ir konkurentams įduotą įrankį kovoje dėl mero posto. Anot A. Burnicko, tuo įrankiu padarytas partietis S. Meliūnas. Už tai, kad šis neatsiribojo nuo siūlomos paramos ir palaikymo, dabar jį svarstys ir vertins „atitinkamos TS-LKD institucijos“.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

bangenis

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HenkaPetrasKazysRinkėjas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Is to seka, kad negalima rinkti ne vieno buvusio Tarybos nario, ypac Masiulioko Tarvydavicioko, Mieliunioko, Girstavicioko, Mazelioko, Baltranaviciokus, o ka ir be kalbeti Sauleviciokus ir partinstruktoriokes ir ju globotines mergaiciokes…

Kazys
Kazys

Apsaugokit nuo tokio kandidato Meliūno. Tarvydžio, Girštauto maronetė

Rinkėjas
Rinkėjas

Kuo daugiau kandidatų rinkimuose tuo geriau. Rinkėjams yra iš ko rinktis. Nesuprantu ko čia visi panikuoja ir bijo S. Meliūno. Ko vertas vienas ar kitas politikas geriausiai parodo rinkimai ir jų rezultatai. Viena, kai balsuojama už partijos sąrašą, visai kas kita, kai balsuojama tiesiogiai. Jeigu konservatoriai tikrai taip jau supanikavo, siūlyčiau S. Meliūnui, kandidatuot savarankiškai. Po rinkimų ir matysis Burnickas ar Meliūnas yra kaip politikas vertesnis ir brandesnis. Turėti politinio judėjimo ir net trijų politinių partijų palaikymą – rimtas argumentas. Gaila, kad mūsų politiniame gyvenime dar labai trūksta politinės brandos ir politinės rietenos atsimenamos labai ilgai. O galėtų po rinkimų… Skaityti daugiau »

Petras
Petras

O kaip karjera dare Mieliuniokas, ar tik ne per zmonos dede sovietini ministro rango asmeni… Minskas jis ir yra Minskas… Akivaizdu, kad rinkimai bus falsifikuojami…