PK nuotr.

Konkurse dalyvavo trys komandos iš bendrojo ugdymo ir profesinio rengimo mokyklų. Susirungė moksleiviai iš Juodupės bei Pandėlio gimnazijų ir Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos (TVŽŪM).

Dalyvių žinias vertino autoritetinga komisija: rajono komisariato viršininkas Eugenijus Šopis, savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius Rimvydas Narkevičius, Švietimo centro metodininkė Gaiva Krivienė.

Moksleiviai, susirungę „Protų mūšio“ rungtyje, nustebino puikiomis teisinėmis žiniomis, o pirmosios ir antrosios vietų laimėtojus teskyrė taškas.

Teisinių žinių konkurso nugalėtojais tapo Juodupės gimnazijos moksleiviai. Jie įgijo teisę dalyvauti antrajame „Temidės“ etape, vyksiančiame Panevėžyje. Antrąją vietą užėmė Pandėlio gimnazistai, trečioji atiteko Rokiškio TVŽŪM moksleiviams. Visos komandos buvo apdovanotos vertingais prizais ir diplomais.

Teisinių žinių konkursas patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

 

anykščių

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie