Buvusį patarėją Tadą Barauską (dešinėje) viešai apkalbėjęs meras Antanas Vagonis teisme prarado teisuolio aureolę. A. Minkevičienės nuotr.

Faktų nepateikė

Rugpjūčio 13 d. Rokiškio teismo rūmuose vykusiame teisme susitiko du politikai: tarybos narys ir buvęs mero patarėjas T. Barauskas ir į teismą jo paduotas rajono meras A. Vagonis. T. Barauskas į teisėsaugą kreipėsi dėl A. Vagonio viešai paskleistų tikrovės neatitinkančių žinių. A. Vagonis buvusį savo bendražygį (iki pernai gruodžio abu jie buvo socialdemokratai) viešai „išplovė“, esą T. Barauskas yra nedoras, nesąžiningas žmogus. Juodindamas rajono socialdemokratų lyderį T. Barauską, meras išvardijo daug jo buvusių tariamų nuodėmių: tiesiogiai siejo su kontrabanda, dėl kurios teisėsaugai buvo kliuvę jo tėvai, metė šešėlį dėl T. Barausko darbo Ūkio banke, kur šis, dirbdamas vadybininku, esą nesąžiningai išsiderėjo didesnę sumą iš gyventojos, apdaužiusios jo automobilį. Prie T. Barausko tariamų nedorybių meras prilipdė ir šio spaudimą iš savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų išspirti socialdemokratą Rimantą Velykį bei tarnybinio transporto naudojimą ne tarnybos reikalais – esą dėl to T. Barauskas mero iniciatyva buvo pašalintas iš patarėjų.

Tačiau nei A. Vagonis, nei jo advokatas faktų, įrodančių, jog žinios, paskleistos apie T. Barauską, yra tikros, o ne gandai, teismui pateikti negalėjo.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

kasyba

14
Rašyti komentarą

avatar
11 Comment threads
3 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JuozasLodoriusAloyzaspetrasJuozas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aloyzas
Aloyzas

Pastebėkite – šiandien savivaldybė nedirba ir komentarų niekur nėra, vis tik iš asmeninių IP nedrąsu rašyti?

Lodorius
Lodorius

Tokia ir taikos sutartis Vagonis paneigia savo meus ir dar susimoka Barauskui. Tai kas cia dar neaisku???

Aloyzas
Aloyzas

Pritariu, jei Barauskas visiškai švarus, neturėtų pasirašinėti taikos sutarties, nes įkaltų merui teistumą! Taikos sutartis reiškia kažkokias nuolaidas abiems šalims, kažkas kažką nutyli, kažkas atsiprašo ir tuo viskas baigiasi, reiškia abu geruliai!

petras
petras

Uzsipuole Vagoni be reikalo, grumoja… Visi gerai zino, kad Juodupeje visi keliai veda i viena taska… Susinervino komuna ir nusprende pamokyti Vagoni, pagal komunos ( ir kitu nusikalstamu grupiu) paproti: ZA BAZAR NADO OTVECAT

Henka

Koks dar teismas, kai visi keliai Juodupeje veda i viena taska… Visi tai zino , bet tyli…

Juozas
Juozas

Ponas Viktorai ( žinau kad čia jūs) gal jau gana komentuot kiekvieną straipsnį 😀 o jei keliai ir veda tai tegul veda, nes ten T. Barausko jau seniai nė kvapo

Henka

Vadinasi sutinkate, kad ten buvo…. Apie tai ir kalbama, kad …

Dzivas
Dzivas

Tiek isvardijo meras nesamoniu ir nei vienu faktu negalejo nieko irodyti. Tai vadinama melu ir smeistu. Tad Vagoni taip nuo siol galima vadinti, teismas irode.

Lopata
Lopata

Taikos sutartis tai reiskia, kad Vagonis tures paneigti savo teiginius ir ko gero susimoketi Barauskui kazkiek $$$. Tai simtaprocentine Barausko pergale. Ir pagaliau atsirado zmogus kuris uzkirto kelia mero purvams ir melams. Po sio teismo manau atsiras ir daugiau zmoniu kurie pastatys melagi i vieta. Ir tegu Vagonis buciuoja Barauskui rankas, nes galejo ikalti jam ir teistuma uz tokius darbus. Turetume Rokiskyje pirma mera kuris meraujant butu nuteistas.

Juodupė
Juodupė

,,tiesiogiai siejo su kontrabanda“ ??? 🙂 — tai tiesiogiai ir buvo susietas.Teismais galima įrodyt, kad juoda yra balta.Ir tai viskas įstatymo vardu.

Juozas
Juozas

Šviečiasi ir tau teismelis 🙂 oi kaip man patinka šitie laido riteriai, kurie net nepagalvoja ką rašo ir galvoja kad nesugaunami, o paskui ant kelių šliaužia atsiprašyt

Lukas
Lukas

Jei T. Barauskas sutiks su taikos sutartimi, reiškia tikrai kažkas yra ir jis kažko bijo. O tuos vagonio samprotavimus teismas ir taip įpareigos paneigti viešai, lygiai taip pat, kaip ir buvo paviešinti.

Henka

Zinant Barausko principinguma ir Vagonio pomegi trinti visais klausimais, ne kas bus Vagoniui, teks paneigti visas savo ismones.

Znaika
Znaika

Uz savo zodzius reikia visada atsakyti, nera isimtis ir meras.