Ramunė Markevičienė (kairėje) ir Zita Kapušinskienė. Redakcijos archyvo nuotr.

Nuo gegužės kils atlyginimai

VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) direktorė Zita Kapušinskienė Medicinos darbuotojų dienos nesureikšmina – tiesiog pasveikina kolegas, ir tiek. „Prieš keletą metų savivaldybė organizuodavo masinį renginį šia proga, bet ši šventė taip ir neįgavo savo tradicijų, todėl pastaruoju metu nieko tokio  nebevyksta. O mes savo įstaigoje ją pasitinkame paskendę darbinėje kasdienybėje“, – teigia Z. Kapušinskienė.

Asmeniškai jai ši šventė nelabai ką reiškia. „Gal turėtų būti kitaip, gal turėtume surengti šventę patys sau – ir sielai, ir kūnui, bet esame išsekinti nesibaigiančių kasdienių darbų ir švęsti nebesinori“, – sako gydytoja.

Kas laukia Rokiškio ligoninės – dar neaišku

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės direktorė Ramunė Markevičienė „Gimtajam…“ sakė, kad profesinė šventė jų įstaigoje irgi nesureikšminama, o jos šventimo tradicijos dar tik formuojasi. „Minėsime šią dieną, patys darbuotojai rodo iniciatyvą ir skyriuose renka geriausius darbuotojus. Juos apdovanosime. Vis dėlto, rimčiau švęsti nėra kada – visi ligoninėje intensyviai dirba visą dieną“, – teigia vadovė.

Ji pati šios šventės irgi nesureikšmina, tiesiog pamini kartu su kolegomis, aplinkiniai, pacientai tądien nepuola sveikinti – tokių tradicijų nėra.

Didžiausia dovana, kuri pradžiugintų medikus profesinės dienos proga, pasak rajono ligoninės vadovės, būtų teisingi medikų atlyginimai. „Atlyginimai toli gražu neatitinka tų pastangų, to darbo, kurį medikai dirba“, – įsitikinusi ligoninės vadovė.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mokesciu moketojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mokesciu moketojas
Mokesciu moketojas

Paskelbkit visu algas ( 10 metu laikotarpyje) daktaru ir sesliu viesai, ar esama baimes. kad bus mirties atveju nuo infarkto jas pamacius…