Redakcijos archyvo nuotr.

Naujose VšĮ Rokiškio psichikos sveikatos (RPS) centro patalpose, neseniai įrengtose VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros (PASP) centre, nerasime durų su užrašu „Tualetas“. Tačiau patalpa gamtiniams reikalams atlikti šioje įstaigoje vis dėlto yra, tik ji užrakinta.

Prispirti gamtos lekia į polikliniką

RPS centro pacientai piktinasi, kad centro tualetas yra užrakintas. Prispirti gamtinio reikalo jie privalo lėkti į PASP centro suaugusiųjų poliklinikos tualetus. Didžiausia problema kyla vakarais: poliklinika darbą baigia 17 val., o RPS centro gydytojai pacientus priiminėja iki 19 val. „Tualetai yra kiekviename didesniame prekybos centre. Privatininkai rūpinasi žmonėmis, sudaro jiems patogias sąlygas, o gydymo paslaugas teikiančioje viešojoje įstaigoje, kurios steigėja – rajono savivaldybė, tupykla skirta tik išskirtiniams“, – piktinosi pacientai.

„Gimtasis…“ RPS centre rado vienerias duris be jokio užrašo. Jos buvo užrakintos. Registratūros darbuotojos paaiškino, kad įstaiga nedidelė, todėl čia įrengtas vienas tualetas. Dažniausia juo naudojasi gydytojai ir aptarnaujantis personalas, o pacientams siūloma eiti į polikliniką, kur kone kiekviename aukšte veikia tualetai ir personalui, ir klientams.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio  “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: