blank
R. Milaknienės nuotr.

Už šokio teatro „Aura” spektaklį „Norėčiau būti paparčio žiedu“ žiūrovai atidavė beveik 96 procentus teigiamų balsų, už šeštadieninį Panevėžio J. Miltinio dramos teatro pastatymą „Giminės, arba kam zrazų pakartot“ – vos 50, 12 procentų „taip“, o sekmadienį Klaipėdos jaunimo teatro „Helverio naktis“ – surinko daugiau nei 92 procentus „taip“. Šie skaičiai – žiūrovų, bet kol kas ne komisijos verdiktas.

Rokiškėnai išeidinėjo iš panevėžiečių spektaklio ir negailėjo jam kritikos, tuo tarpu „Aurai“ ir klaipėdiečiams – komplimentų nestigo. Ypač sekmadienio vakarą vaidinusiems dviems Klaipėdos jaunimo teatro aktoriams – Pauliui Pinigiui ir  Laimai Akstinaitei, kuri žiūrovams plojant nesuvaldė ašarų. Tokia jautri buvo tema apie meilę, kantrybę, ištikimybę, kitoniškumą spektaklyje, kurį režisavo Valentinas Masalskis.

Šeštadienį festivalyje žiūrovai taip pat rinkosi ir į Sigito Daščioro fotografijų parodos „Teatro interpretacija“ atidarymą. Parodoje – daugiau nei dvidešimt nuotraukų iš ankstesnių metų „Vaidiname žemdirbiams“ spektaklių. Kad jos puikios, niekam abejonių nekilo, todėl ir „Rokiškio sūrio“ bendrovės direktorius Dalius Trumpa nedvejojo, ar remti. Tiesa, užsiprašė vienos fotografijos. Joje įamžintas, sakantis geriausią savo kalbą per festivalį. „Šitas gimdymas buvo labai lengvas, kažkaip gavosi savaime, nes aš tos parodos pats norėjau…“,  – sakė menininkas, priiminėdamas sveikinimus iš gerbėjų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Smalsutis
2019 11 kovo 17:29

Pažiūrėjus Panevėžio teatro reklaminį klipą, praeina noras į tokį spektaklį nueiti.