blank
J. Kačerausko nuotr.

Meras Ramūnas Godeliauskas sakė, jog dėl posėdžio vykdymo formos tartasi su Vyriausybės atstovu Panevėžio apskričiai. Tarybai rekomenduota kiek įmanoma trumpinti darbotvarkę, joje paliekant tik neatidėliotinus klausimus, kurių priėmimas būtinas. Todėl iš beveik 50 klausimų svarstymui ir priėmimui palikta 14. Dėl techninių galimybių kove nespėta svarstymo

vykdyti tiesiogiai, per vaizdo konferenciją. Tarybos nariams buvo išdalinti lapai, kuriuose kiekvienu klausimu politikai turėjo galimybę išsakyti savo poziciją bei balsuoti. Taip balsavo 24 tarybos nariai iš 25. Iki posėdžio pradžios buvo surinkti balsavimo lapai, meras kiekvieno klausimo balsavimo rezultatus paskelbė per tiesioginę transliaciją. Pasak rajono vadovo, tarybos nariai prieštaravimų dėl projektų nepateikė, sprendimai buvo priimti, keli tarybos nariai keliais klausimais nusišalino dėl viešųjų ir privačių interesų.

Po posėdžio meras gavo vieno tarybos nario raštą, kuriame išsakytas priekaištas dėl procedūros – balsavimo raštu, neturint galimybės tiesiogiai išreikšti poziciją vienu ar kitu svarstomu klausimu.

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments